Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt MOGILANY DM-6326 - Garaż- Pokój Witam. Mam pytanie czy istnieje możliwość przerobienia garażu na pokój????
Autor: Odp. Ostatnia:
Daniel 1 2020-10-12 11:38:44
Projekt MOGILANY DM-6326 - DW 63 26 Czy macie panstwo szacunkowy kosztorys dla tego projektu na rok 2020
Autor: Odp. Ostatnia:
Tomasz Wyczechowski 1 2020-09-22 08:34:19
Projekt MOGILANY DM-6326 - Obniżenie dachu Witamy. Pytanie nasze dotyczy dachu, czy ktoś z państwa przy budowie tego domu obniżył dach. Jeżeli to możliwe to prosimy o zdjęcie takiego budynku i ile wtedy wyszedł kąt nachylenia dachu. Zdjęcie prosimy przesłać na adres tomekrudnicki2@wp.pl Z góry dziękujemy.
Autor: Odp. Ostatnia:
T.Rudnicki 0
Projekt MOGILANY DM-6326 - Mogilany Widze, że ktoś z forowiczów też wpadł na pomysł podniesienia ganku. Poza tym projekt ciekawy, bo dworek z garażem to wyzwanie dla architekta.
Autor: Odp. Ostatnia:
Lidia 0
Projekt MOGILANY DM-6326 - buduj dom mogilany a wybudowalam taki dom piekny cudny jest mam problem z ogladajacymi tylko bo robia zdjecia i filmuja, mam kilkanascie uwag zanim zaczniecie budowe. 1.zmniejszyc o 1 m dach w dol 2.przekroje drzewa na dach mniejsze bo te co sa w pojekcie to na ladowanie hyba samolotu takie grube. 3 okna w kucchn ...
Autor: Odp. Ostatnia:
renia 19 2016-03-09 08:11:32
Dodaj nowy temat