Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt KOŚCIELISKO DM-6324 - Projekt domu KOŚCIELISKO Kod: DM-6324 cena Dzień dobry, chciałabym zapytać o cenę projektu domu KOŚCIELISKO Kod: DM-6324 podrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Julia 4 2021-06-10 12:06:02
Projekt KOŚCIELISKO DM-6324 - Zapytanie o zmiany do projektu? Witam! Bardzo mi się podoba projekt tego domu drewnianego Kościelisko kod: DM-6324 i chciałam zapytać czy jest możliwość dokonania zmian w projekcie Zmiany jakie by mnie insertowały to: 1.Obniżenie kąta nachylenia dachu do 45 stopni.(Taki musi być max do 45 stopni bo tam gdzie ma być budowany t ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Jadwiga Bartel 1 2020-06-01 12:16:28
Projekt KOŚCIELISKO DM-6324 - Zmiana projektu na murowany Dzień dobry, Czy posiadają Państwo ten projekt w technologii murowanej oraz kosztorys do takiego projektu?
Autor: Odp. Ostatnia:
Łukasz Więckowski 1 2019-11-25 09:32:33
Projekt KOŚCIELISKO DM-6324 - Kościelisko Witam, też chce postawić dom na działce rekreacyjnej. Dizekuję za pomysł, żeby zlikidować kotłownie, przejśćna ogrzewanie elektryczne, a kotłownie wykorzystac na składzik na narty.
Autor: Odp. Ostatnia:
Lucyna 0
Projekt KOŚCIELISKO DM-6324 - bt Ten domek postawiliśmy na naszej działce weekendowej. Ponieważ mamy ogrzewanie elektryczne, zamiast kotłowni wygospodarowaliśmy składzik . Domek jest funkcjonalny i przytulny. Polecamy!
Autor: Odp. Ostatnia:
helena 0
Dodaj nowy temat