Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt BURSZTYNÓW DM-6310 - Zmiany projekt domu BURSZTYNÓW Kod: DM-6310 Oraz czy jest możliwość likwidacji w całości ściany działowej między kuchnią a pokojem dziennym?
Autor: Odp. Ostatnia:
Kasia 1 2019-07-15 13:49:50
Projekt BURSZTYNÓW DM-6310 - Zmiany projekt domu BURSZTYNÓW Kod: DM-6310 Witam, mam kilka pytań do projektu domu BURSZTYNÓW Kod: DM-6310: 1) czy jest możliwość skrócenia domu długość balkonów? 2) czy jest możliwość zastąpienia podcieni przy wejściu i pokoju dziennym powierzchnią użytkową? 3) czy jest możliwość zastąpienia garażu pokojem?
Autor: Odp. Ostatnia:
Kasia 1 2019-07-15 11:46:43
Projekt BURSZTYNÓW DM-6310 - Bursztynowo Szukam projektu na wąską działkę. Podoba mi się góra z 4 sypialniami, ale brakuje tam WC. Zastanawiam się nad przeróbką, w ięc dodatkowymi kosztami.
Autor: Odp. Ostatnia:
Marcin 0
Dodaj nowy temat