Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt RYCHNÓW DM-6302 - Cena projektu Rychnów 2L Proszę o cenę projektu domu Rychnów 2L w podstawowej wersji?
Autor: Odp. Ostatnia:
Grzegorz 1 2022-08-11 15:40:59
Projekt RYCHNÓW DM-6302 - RYCHNÓW Kod: DM-6302 Dzień dobry,mam pytanie odnośnie projektu , czy istnieje możliwość połączenia kuchni z pokojem dziennym (likwidacja ściany działowej) ?
Autor: Odp. Ostatnia:
Kuś Joanna 0
Projekt RYCHNÓW DM-6302 - Projekt RYCHNÓW Jaka jest wysokość od stropu do kalenicy ? Jaka będzie wysokość przy kącie nachylenia dachu 30 stopni ? Czy jest możliwa wizualizacja domu z dachem o kącie nachylenia 30 stopni ?
Autor: Odp. Ostatnia:
jerzy glen 1 2020-07-31 12:01:40
Projekt RYCHNÓW DM-6302 - budowa wg projektu rychnów Witam ,zaczynam budować ten dom ma może ktoś zdjęcia z realizacji tego domku?
Autor: Odp. Ostatnia:
sell 0
Projekt RYCHNÓW DM-6302 - Pytanie o projekt domu Rychnów. Dzień dobry.Mam pytanie odnośnie projektu domu Rychnów,czy jest możliwe poszerzenie domu z jednej strony o 0,5 m ,chodzi o ścianę od strony kuchni i łazienki ,tak by szerokość ściany miała 9,5 m.Dzięki temu mogłabym zyskać wymiar kuchni pozwalający umieścić w niej większy stół,ponieważ mam syna na ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Agnieszka 1 2018-12-30 22:27:57
Projekt RYCHNÓW DM-6302 - Rychnów Mam taki domek i problem z .... usuwaniem śniegu, brudu i błota z daszku nad tarasem. Niestety.
Autor: Odp. Ostatnia:
Kazik 1 2017-06-02 19:40:21
Projekt RYCHNÓW DM-6302 - Rychnów Witam Szukam osób, które realizują projekt Rychnów - jakie macie doświadczenia, opinie, wrażenia, jakie zmiany wprowadziliście do projektu? jakie koszty :) pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Milena 11 2012-02-24 20:54:22
Dodaj nowy temat