Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt RAKOSZYN L-6300 - zmiany w projekcie Jestem zainteresowany projektem L6300 Rokoszyn. Mam pytanie czy jest możliwe wykucie otworu drzwiowego w ściane pomiędzy kotłownią a pokojem dziennym oraz przesunięcie komina wentylacyjnego usytuowanego pomiędzy WC a spiżarnią? Chciałbym zmienić usytuowanie tych pomieszczeń w taki sposób , że po we ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Andrzej Jankowski 1 2020-04-14 08:33:40
Projekt RAKOSZYN L-6300 - Kąt nachylenia dachu Witam, w mojej WZ kąt nachylenia dachu wynosi minimum 25\\\' - 45\\\', jak wygląda sprawa ze zgodami i przeprojetowaniem
Autor: Odp. Ostatnia:
MG 1 2019-03-02 16:55:16
Projekt RAKOSZYN L-6300 - L-6300 wybudowałeś a może budujesz? Chcemy kupić projekt domu L-6300 może jest ktoś kto już wybudował bądż buduje taki dom i chciałby się podzielić swoimi uwagami?
Autor: Odp. Ostatnia:
"DOJOTA" 5 2011-05-31 16:40:47
Dodaj nowy temat