Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt NAŁĘCZÓW DM-6313 - Obrys budynku. Witam. Czy była by możliwość przesłania obrysu dla budynku NAŁĘCZÓW kod DM- 6313 tak aby można było sporządzić wstepny szkic sytuacjny. Format dowolny: dwg, dxf, pdf lub inny z wymiarami zewnetrznymi. Pzdr
Autor: Odp. Ostatnia:
Grzegorz Dziedzic 1 2021-05-25 15:30:56
Projekt NAŁĘCZÓW DM-6313 - PYTANIE DO ARCHITEKTA Dzień dobry.Jestem zainteresowana tym projektem, zgodnie z zapytaniami również i ja myślę o zagospodarowaniu poddasza. Koniecznym jest zmiana i usytuowanie wejścia na górę oraz niezbędna byłaby spiżarka.Czy takie zmiany nanosiliście i czy jest możliwy zakup od ręki z tymi zmianami. Proszę o odpowie ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Giec Mariola 1 2021-05-17 15:34:14
Projekt NAŁĘCZÓW DM-6313 - projekt dworek naleczow Witam, zakupilam projekt dworek Naleczow ale jak sie okazuje potrzebny jest mi projekt w lustrzanym odbiciu. Co am zrobić?
Autor: Odp. Ostatnia:
MalgorzataP 1 2020-09-09 08:41:25
Projekt NAŁĘCZÓW DM-6313 - Dworek Naleczow Chcialabym zobacz ten dom wybudowany w mazowieckim , podlaskim. Czy mozna dostać kontakty? CO do zmian to jak je nanieść przed pozwoleniem na budowę czy po? I jak to długo trwa? Od czego zacząć? Czy zamiany w czasie budowy? Dziękuję Malgorzata
Autor: Odp. Ostatnia:
MP 1 2020-08-13 08:32:33
Projekt NAŁĘCZÓW DM-6313 - Projekt Witam, czy jest możliwe, aby projekt był nazwany : agroturystycznym?
Autor: Odp. Ostatnia:
Katarzyna Demkiewicz 1 2020-07-13 12:26:28
Projekt NAŁĘCZÓW DM-6313 - zmiana projektu Witam Jaki koszt obejmowałaby zmiana projektu, wprowadzone by były trzy zmiany.
Autor: Odp. Ostatnia:
AGATA MAXELLON 1 2020-06-15 14:40:22
Projekt NAŁĘCZÓW DM-6313 - Dach dwuspadowy Witam, ten dom znalazłam wśród projektów domów dwuspadowych, jednakowoż ze zdjęcia wynika, że są 4 spady. Na działce mam warunki zabudowy - dach dwuspadowy, czy ten projekt spełnia ten warunek? Pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Gosia 2 2020-05-23 02:14:42
Projekt NAŁĘCZÓW DM-6313 - Wycena Dzień dobry mam pytanie jaki jest koszt konstrukcji dachowej z wiązarów .
Autor: Odp. Ostatnia:
Przychodzeń Zbigniew 1 2020-03-16 10:17:15
Projekt NAŁĘCZÓW DM-6313 - Projekt domu Nałeczów - DM-6313 Dzień Dobry, Mam pytanie jaka musi być minimalna szerokość działki przy ustawieniu tego domu dłuższym bokiem
Autor: Odp. Ostatnia:
Tomasz Koziński 1 2020-02-24 08:58:44
Projekt NAŁĘCZÓW DM-6313 - Pytanie dotyczące zagospodarowania poddasza do dworku polskiego Witam . Chciałam zapytać, czy istnieje możliwość zagospodarowania poddasza, na dodatkową sypialnię z łazienką, oraz pracownię. Sam projekt jest urokliwy, przecudny. Pozdrawiam Iwona
Autor: Odp. Ostatnia:
Iwona Janaszek 1 2019-12-17 08:28:29
Projekt NAŁĘCZÓW DM-6313 - Spiżarnia Czy jest możliwość zmieścić jeszcze spiżarnię ?
Autor: Odp. Ostatnia:
Roman 1 2019-06-12 14:26:30
Projekt NAŁĘCZÓW DM-6313 - powiekszenie wiezy Witam, zastanawiam sie nad tym projektem. Ale te wieze , a szczegolnie garaz wygladaja male. Czy mozna bylo by je powiekszyc o 1 meter, a za garazem zaprojektowac dodatkowa wieza o takim samym metrazu tylko wyzsza o metr lub dwa. Jak wysokiejest wnetrze tego domu? Czy ktos buduje ten dom w okolicac ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Malgorzata 1 2019-05-21 10:01:13
Projekt NAŁĘCZÓW DM-6313 - po co te sterczyny? Ładna bryła, harmonijne założenie,ale po co te sterczące czuby na dachu?To wygląda jak kebabiarnia ze Szwajcarii, zdobiona przez regionalistę...
Autor: Odp. Ostatnia:
Jan 0
Projekt NAŁĘCZÓW DM-6313 - CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ "PODDASZENIA"??? Jak w temacie - czy ktoś wie czy istnieje możliwość zaadoptowania poddasza użytkowego i ile maksymalnie może mieć ono metrów? I drugie pytanko - czy kotś kto budował już taki domek mógł by napisać o prawdziwiści wyliczeń kosztów budowy tego projektu?
Autor: Odp. Ostatnia:
Kazio 32 2017-09-04 20:08:46
Projekt NAŁĘCZÓW DM-6313 - Nałęczów Zastanawiam się, czy ten dworek będzie dobrze wyglądał na mniejszej działce, bez tak długiego podjazdu. Tutaj wjazd robi super wrażenie.
Autor: Odp. Ostatnia:
Kamil 0
Projekt NAŁĘCZÓW DM-6313 - Projekt Nałeczów Witam.Jesli ma ktoś jakieś zdjęcia z budowy Nałeczów proszę o przesłanie na mój e-mail wiolaaa123a@interia.pl
Autor: Odp. Ostatnia:
Wiola 0
Dodaj nowy temat