Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt JASIENICA DM-6304 - Jasienica Rzeczywiście, wygląda jak dom Muminków.WYgląda jak z innego świata , bo pewnie z niczym w okolicy nie koresponduje Zastanawiam się, jak się ustawia meble w wieży. Przejechałam się na wymyślnych projektach i teraz szukam czegoś prostego w budowie i edploatacji.
Autor: Odp. Ostatnia:
Magda 0
Projekt JASIENICA DM-6304 - naprawdę wieża? Czy ktoś zdecydował się na wzniesienie podobnej budowli z "wieżą narożną"? Trochę kusi, ale trochę strach.. Jak się w tym mieszka? Jak ustawia się meble? Co mówią sąsiedzi, i – co ważniejsze – nadzór architektoniczny? Czy ktoś zechciałby się podzielić tym doświadczeniem? ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Skubiszewscy 0
Projekt JASIENICA DM-6304 - Zameczek! Wreszcie znalazłem projekt który wygląda jak mały zameczek, ale nie jest jednocześnie pretensjonalny i archaiczny. Tego typu projekty najczęściej wyglądają jak pokraczne kopie starych dworków czy posiadłości. Ten natomiast ma fajny sznyt nowoczesności, który sprawia, że miło się na niego patrzy, sz ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Zamki 1 2015-05-22 15:23:23
Dodaj nowy temat