Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt WRZOSOWO DM-6282 - jaka cena projektu technicznego Witam, Jaka cena projektu+ projektu technicznego? chcielibysmy taki styl domu w konstrukcji szkieletowej
Autor: Odp. Ostatnia:
kamil 1 2023-12-07 08:33:58
Projekt WRZOSOWO DM-6282 - Zmiany Dzień dobry, czy istnieje możliwość zmiany ściany z półokrągłej na prostą? Czy istnieje możliwość zrealizowania projektu z jednym balkonem?
Autor: Odp. Ostatnia:
Natalia 1 2023-10-31 09:29:58
Projekt WRZOSOWO DM-6282 - Zmiany Dzień dobry, proszę o informację co dokładnie zawiera projekt w tej cenie.
Autor: Odp. Ostatnia:
Aneta 1 2023-05-22 10:30:46
Projekt WRZOSOWO DM-6282 - zakup projektu w promocji zamierzam kupić projekt domu Wrzosowo kod. DM 6282. Proszę o podanie szczegółów dotyczacych zakupu projektu
Autor: Odp. Ostatnia:
Paweł Tyralik Rzeszów 1 2022-10-25 09:19:04
Projekt WRZOSOWO DM-6282 - Cena projekty Dzien dobry jaki jest kosztorys budowy do stanu zamknietego ? Czy jest mozliwosc zmniejszenia jego dlugosci o 1 m2 ?jak to wyglada cenowo?
Autor: Odp. Ostatnia:
Eva 1 2022-06-06 09:02:49
Projekt WRZOSOWO DM-6282 - wysokość skosów Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć jaka jest wysokość ściany od podłogi do początku skosu? Ponadto czy Państwa firma zajmuje się budową domów szkieletowych? Z góry dziękuję Anna Nikołajew-Diak
Autor: Odp. Ostatnia:
Anna Nikołajew-Diak 1 2022-03-23 12:24:57
Projekt WRZOSOWO DM-6282 - WRZOSOWO w budowie/wybudowane Witamy spodobał nam się z Żoną projekt WRZOSOWO i z chęcią zobaczylibyśmy go jak prezentuje się w rzeczywistości. Czy w woj. podkarpackim lub okolicach buduje ktoś ten dom lub już wybudował? Proszę o kontakt na egsmith@wp.pl
Autor: Odp. Ostatnia:
EiK 0
Projekt WRZOSOWO DM-6282 - Adaptacja projektu Proszę o informację jakie są możliwości dostosowania tego projektu do maksymalnej szerokości 24m. Czy jest to możliwe i z jakim ewentualnie kosztem się to wiąże?
Autor: Odp. Ostatnia:
Grzegorz 1 2021-10-28 11:19:08
Projekt WRZOSOWO DM-6282 - projekt domu WRZOSOWO i WRZOSOWO2 dzień dobry, spodobał mi się projekt Wrzosowo tylko zależałoby mi na wersji murowanej - nie szkieletowej. Ponadto, chciałaby wprowadzić zmiany takie, jak: 1. dodać spiżarnie w kuchni; 2. w kotłowni zrobić też pralnie; 3. dolna łazienka (prysznic, wc umywalka) czyli zmniejszyć trochę obecną; ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Paula Furman 1 2021-09-23 12:37:11
Projekt WRZOSOWO DM-6282 - ogrzewanie na paliwo stałe Dzień dobry , chcę kupić projekt domu wrzosowo kod DM-6280. Chcę zmienić w projekcie rodzaj ogrzewania z gazowego na paliwo stałe tj. pelet
Autor: Odp. Ostatnia:
mateusz skomra 1 2021-08-18 12:31:41
Projekt WRZOSOWO DM-6282 - do Daniel Myślak Nie mamy klienta o takim nazwisku, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym biurem, pozdrawiamy
Autor: Odp. Ostatnia:
KBProjekt 1 2021-07-28 13:28:12
Projekt WRZOSOWO DM-6282 - Światło słoneczne w domu Dzień dobry, Czy mogę prosić o informację odnośnie dachu. Czy tak zaprojektowane poszycie dachu tj lekko wydłużone i zakrywające mały ganek z przodu oraz z tyłu domu może powodować pełne zacienienie pomieszczeń w całym domu? Pozdrawiam serdecznie!:)
Autor: Odp. Ostatnia:
anna 0
Projekt WRZOSOWO DM-6282 - Zapytanie o projekt Witam serdecznie Jestem zainteresowany projektem i mam pytanie dotyczące opłaty za w/w projekt.Mianowicie czy istnieje możliwość opłacania online.Mieszkam poza granicami kraju w związku z tym nie mam możliwości zapłaty za pobraniem. Proszę o możliwie szybką odpowiedź. Z poważaniem Kamil Burzyck ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Kamil Burzycki 1 2021-01-04 12:11:20
Projekt WRZOSOWO DM-6282 - Projekt Wrzosowo Gdybym chciała w tympanonie zamiast ozdobnej elewacji w kształcie koła, umieścić okienko ( również w kształcie koła) aby doświetlić garderobę musiałabym przerabiać w znacznym stopniu dach np. podnosić go?
Autor: Odp. Ostatnia:
Katarzyna Rzyska 1 2020-12-02 15:01:46
Projekt WRZOSOWO DM-6282 - Rysunek szczegółowy Witam, czy posiadają Państwo rysunki szczegółowe domu, najlepiej w wersji szkieletowej?
Autor: Odp. Ostatnia:
Krzysiek 1 2020-07-15 08:14:14
Projekt WRZOSOWO DM-6282 - wrzosowo Gratuluję projektu. Szkoda, że mnie nie stać jego realizację. Mam nadzieje że znajdę w katalogu cos podobnego na moją kieszeń.
Autor: Odp. Ostatnia:
Adam 0
Dodaj nowy temat