Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt Budynek mieszkalno-gospodarczy ZG-59 - Kod : ZG - 59 Dzień dobry - mam pytanie czy istnieje opcja " projekt z budową " ? A drugie moje pytanie dotyczy wyceny projektu. Serdecznie pozdrawiam . Piotr z Jaworzna
Autor: Odp. Ostatnia:
Piotr 1 2023-09-28 11:09:02
Projekt Budynek mieszkalno-gospodarczy ZG-59 - Cena budowy Jaki jest koszt budowy tego obiektu i czy z wiaty mozna zrobic biuro
Autor: Odp. Ostatnia:
Damianzuz 1 2020-06-15 14:01:03
Projekt Budynek mieszkalno-gospodarczy ZG-59 - Zmiana garażu na salon z kuchnią Witam mam pytanie czy pozwolenie potrzebne byłoby do zmian takich jak :zaadaptowanie dolnego garażu na obszerny salon z kuchnią, likwidacja schodów zewnętrznych i montaż schodów wewnątrz budynku?,. Proszę i informacje pozdrawiam Natalia Zaleska
Autor: Odp. Ostatnia:
natalia21poczta@wp.pl Natalia Zaleska 1 2020-05-04 08:19:03
Projekt Budynek mieszkalno-gospodarczy ZG-59 - Budynek mieszkalno-gospodarczy Kod: ZG-59 Dzień dobry. Czy można zabudować wiatę, a część garażu z miejscem na dwa samochody przeznaczyć w połowie na warsztat oraz letnią kuchnię? Podział tej części na pół w poprzek garażu z warsztatem obok parkującego samochodu oraz z wejściem do warsztatu z tak powstałego garażu. Natomiast druga częś ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Robert 1 2019-07-08 08:32:41
Projekt Budynek mieszkalno-gospodarczy ZG-59 - domek obronny.. Bardzo przyzwoity domek obronny.. Czy jest też funkcja podnoszenia na noc schodków? Tylko co to będzie, jak ogień podłożą...? A serio: naprawdę są klienci, którzy parkują trzy samochody na dole i idą spać na górę?
Autor: Odp. Ostatnia:
Renata 0
Dodaj nowy temat