Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt Tarentis DM-6839 - Zmiana stropu i usunięcie balkonów Dzień dobry jesteśmy zainteresowani projektem. Chcemy budować dom na zezwolenie. Czy można zakupić u państwa projekt tego domu bez balkonów i w miejscu drzwi balkonowych zrobić okna. I czy strop można zamienić na drewniany i jaki był by koszt owych zmian pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Leszek Kaczmarek 1 2023-10-19 08:41:09
Projekt Tarentis DM-6839 - Zdjęcia domu Dzień dobry. Czy możemy prosić o zdjęcia wybudowanych domów? Pozdrawiamy
Autor: Odp. Ostatnia:
Ania 1 2023-06-05 12:48:23
Projekt Tarentis DM-6839 - Scianka kolankowa Dzień dobry, ile wynosi ścianka kolankowa w/w projektu?
Autor: Odp. Ostatnia:
wojtek 1 2022-11-08 09:28:19
Projekt Tarentis DM-6839 - materiały : stal i bloczki Dzień dobry Zakupiłam ten projekt. Czy mogli by mi państwo obliczyć ile muszę zakupić stali i bloczków ? Pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Kasia 1 2022-10-25 09:06:34
Dodaj nowy temat