Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt MERINO 2 L-6780 - Mireno 2 Dzień dobry, Mam pytanie odnośnie projektu Mireno 2. Czy jest możliwość aby to Państwo naniesli małą zmiane na projekt? Dokłądnie chodzi o przeniesienie drzwi wejsciowych ze ściany frontowej tak aby cała elewacja frontowa była bez okien i drzwi. Proszę o odp czy jest to mozliwe? W takim przypadku ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Łukasz 1 2024-01-31 15:14:51
Projekt MERINO 2 L-6780 - antresolaantresolaantresolaantresola Witam czy jest możliwość zrobienia otwartego salonu i antresoli
Autor: Odp. Ostatnia:
IwonaIwonaIwonaIwona 1 2021-12-03 09:15:24
Projekt MERINO 2 L-6780 - Kąt nachylenia dachu Wtam, czy można zmienić kąt nachylenia dachu, tak aby był zgodny z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w mojej miejscowości , a który został określony w przedziale 37- 45 stopni
Autor: Odp. Ostatnia:
Lidia Sagan 2 2021-05-14 20:59:26
Dodaj nowy temat