Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt CISOWIEC L-5518 - Projekt domu L-5518 CISOWIEC Czy istnieje możliwość zaprojektowania pokoju z garażu i powiększenia kuchni kosztem WC
Autor: Odp. Ostatnia:
Grzesiek 1 2023-02-14 09:22:28
Projekt CISOWIEC L-5518 - Podwójny garaż i powiekszone pomieszczenie gospodarcze Chciałbym zachować taki uklad pomieszczeń tylko powiekszyc garaz na dwa samochody przyczym idzie większe pomieszczenie gospodarcze
Autor: Odp. Ostatnia:
Przybylski 1 2022-09-26 09:20:49
Projekt CISOWIEC L-5518 - Garaz Witam, czy jest możliwość zmiany garażu na pokój?pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Iza 1 2021-08-16 12:25:41
Projekt CISOWIEC L-5518 - odbicie lustrzane Czy jest dostępny projekt w odbiciu lustrzanym?Oraz czy wykonujecie Państwo odpłatnie kosztorys dla banku?Pozdrawiam.
Autor: Odp. Ostatnia:
Piotrowski 1 2021-04-09 11:41:06
Projekt CISOWIEC L-5518 - Prośba o wymiary Witam, czy można prosić o wymiary wewnętrzne pomieszczeń domu L-5518 CISOWIEC ? Proszę o informacje na email: beataprzypek@gmail.com
Autor: Odp. Ostatnia:
Beata Safin 1 2020-03-25 08:12:29
Projekt CISOWIEC L-5518 - witam serdecznie My z mężem pobudowaliśmy lustrzene odbicie tego projektu mamy stan surowy zamknięty zmieniliśmy parę rzeczy szukam kogoś kto budował ten dom żeby wymienić się zdjęciami
Autor: Odp. Ostatnia:
Asia 1 2017-05-18 13:12:58
Projekt CISOWIEC L-5518 - czy rzeczywiście dworek? Dom "ustawny", ale skromny - nie jestem pewien, czy zaliczenie go do kategorii dworków jest najlepszym posunięciem. Mocno przysadzisty – czy projekt dopuszcza podniesienie stropów o 20 cm?
Autor: Odp. Ostatnia:
Monika Wysocka 0
Projekt CISOWIEC L-5518 - pytanie??? Czy ktoś buduje ten dom aktualnie?
Autor: Odp. Ostatnia:
K.B. 0
Projekt CISOWIEC L-5518 - cisowiec Witam czy ktoś już zbudował ten dom.Niedawno kupiłem projekt tego domku,chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja finansowa czy podana cena przez kb jest rzeczywista.Wiem że przy dzisiejszych rosnących cenach dużo może ulec zmieanie jednak jakie kolwiek informacje będą mi przydatne,dziekuje i p ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Paweł 43 2013-10-19 13:02:07
Dodaj nowy temat