Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt URBIANO 2 L-6746 - Koszt Projektu Dzień Dobry Proszę o podanie kosztów projektu. https://www.kbprojekt.pl/2141/urbiano-2 mój mail: abbelard@mail.com Ps. Przy okazji zapytam o zmiany. Moje war. zabudowy na działkę obejmują wysokość zabudowy od kalenicy od 7-9 m npt. Czy istnieje możliwość zmiany projektu do wymaganej wysokości ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Michał Ł. 1 2020-11-24 08:11:13
Projekt URBIANO 2 L-6746 - URBIANO 2 Kod: L-6746 Dzień dobry- chciałem zakupić u Państwa projekt domu URBIANO 2 Kod: L-6746. Proszę o informację jak dokonać zakupu oraz jaka jest cena projektu. Proszę o odpowiedź na adres mailowy: uki.adamczyk@gmail.com
Autor: Odp. Ostatnia:
Łukasz Adamczyk 1 2020-11-04 08:41:36
Projekt URBIANO 2 L-6746 - Ewentualne zmiany Witam. W przypadku wprowadzania zmian, jak wygladavstrona finansowa, koszt ewentualnych przeróbek. Planuje dom w konstrukcji drewnianej, szkieletowej
Autor: Odp. Ostatnia:
Krzysiek 1 2019-12-30 08:24:53
Dodaj nowy temat