Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt OLIWNIK B2 L-6621 B - Cena Witam jestem zainteresowany tym projektem. Jaka cena ? Czy jest możliwość zaprojektowanie dachu 4 spadowego jeżeli projekt z płaskim dachem nie przejdzie w gminie ? Jaka cena indywidualnego projektu podobnego do tego około 150 m2 pow użytkowej ?
Autor: Odp. Ostatnia:
TOMASZ 1 2021-06-08 09:15:48
Projekt OLIWNIK B2 L-6621 B - zapytanie o cenę poproszę o cene-widełki cenowe dla tego projektu
Autor: Odp. Ostatnia:
sławek szulc 1 2020-07-28 12:41:22
Projekt OLIWNIK B2 L-6621 B - Garaz Witam, zainteresował nas państwa projekt. Jednak brakuje nam w nim jeszcze jednej sypialni. Jesteśmy rodziną 2+3 i zależy nam na przestrzeni dla każdego. W związku z tym, mam pytanie, czy istnieje możliwość przearanzowania garażu na główną sypialnię? Jeśli nie,czy macie Państwo projekt domu par ...
Autor: Odp. Ostatnia:
forysiakjustyna@gmail.com 1 2020-01-27 08:58:46
Projekt OLIWNIK B2 L-6621 B - Cena i nie tylko Witam Chciałbym się dowiedzieć o cenę tego projektu, o rodzaj fundamentu (czy jest to płyta), oraz o rodzaj stropu/dachu.
Autor: Odp. Ostatnia:
Adam J. 1 2020-01-21 08:46:32
Dodaj nowy temat