Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt ELOE DM-6737 - Zmiany Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani kupnem tego projektu. Chcielibyśmy jednak wprowadzić parę zmian. Parter: Pom. Nr 6 - zamiast pomieszczenia gospodarczego zrobić spiżarnie. Pom. Nr 5 - podzielić na dwa pomieszczenia, w jednym pokój, w drugim pomieszczenie gospodarcze tj kotłownia i pralnia. ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Bernadetta 1 2023-11-13 15:50:23
Projekt ELOE DM-6737 - Projekt DM-6737 Dzień dobry, czy jest możliwe przerobienia projektu pod pompę ciepła?
Autor: Odp. Ostatnia:
Karol Sobieraj 1 2021-08-24 10:39:56
Projekt ELOE DM-6737 - ELOE Kod: DM-6737 Witam, jestem zainteresowana zakupem projektu domu ELOE. Mam jednak pytanie odnośnie szerokości frontowej domu tj 13,09 m. W warunkach zabudowy mojej działki widnieje liczba 13,08 m. Czy można to zmodyfikować w projekcie przed zakupem?
Autor: Odp. Ostatnia:
kasia.kiljan@wp.pl 1 2020-07-03 08:01:55
Dodaj nowy temat