Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami
Filtruj projekty:
Projekt Projekt budynku handlowego K-127 - K-127 - Szacunkowy koszt budowy Dzień dobry, Jestem zainteresowany projektem K-127. Czy znany jest Państwu szacunkowy koszt realizacji budowy wg powyższego projektu? Pozdrawiam Andrzej Głąbek a.glabek@interia.pl 511 966 442
Autor: Odp. Ostatnia:
Andrzej Głąbek 1 2023-10-17 13:23:47
Projekt Projekt budynku handlowego K-127 - zapytanie o Ceną DZien dobry, jestem zainteresowany tym projektem. czy zakupię go po cenie grudniowej za 2800zł jak była długo cena? niestety w grudniu sie nie wyrobilem
Autor: Odp. Ostatnia:
dariusz surowiec 1 2022-02-05 12:06:44
Projekt Projekt budynku handlowego K-127 - Zmiana Projektu Witam, Czy jest możliwa zmiana w projekcie taka jak: 1. płyta (sufit) żelbetowy 2. poddasze ściana kolankowa 150 cm 3. dodanie klatki schodowej mniej więcej w połowie budynku na elewacji bocznej. 4. dodaniu okien w elewacji frontowej i tylniej i kilka okien dachowych. pozdrawiam. Mój ad ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Piotr Szarek 1 2020-01-13 08:35:05
Dodaj nowy temat