Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt LASOCIN DM-6256 - Lasocin c dach Dzień dobry interesuje mnie ten projekt ale miała bym jedno pytanie czy można było poznać wymiary dachu? Konkretnie chodzi o całkowita długość krokiew.
Autor: Odp. Ostatnia:
Anna 1 2022-02-04 08:40:19
Projekt LASOCIN DM-6256 - Lasocin C Witam czy projekt domu spełnia warunki budowy na rok 2022? I czy jest możliwość kupna projektu bez tarasu I chciał bym o dokładne wymiary domu długość i szerokosc.
Autor: Odp. Ostatnia:
Tomasz 1 2022-02-03 15:48:09
Projekt LASOCIN DM-6256 - zamiast garazu witam czy jest mozliwosc zrezygnowac w projekcie z garazu
Autor: Odp. Ostatnia:
daniel 1 2022-01-17 18:38:02
Projekt LASOCIN DM-6256 - Lasocin Przeglądam projekty od jakiegoś czasu, ale pierwszy raz znalazłąm kominek wewnętrzny i zewnętrzny. Nie wiem, o co chodzi. Czyżby ten zenętrzny był na zewnątrz...
Autor: Odp. Ostatnia:
Kamila 0
Projekt LASOCIN DM-6256 - Podoba mi się ten pomysł z podwójnym kominkiem wewnętrznym i zewnętrznym.
Autor: Odp. Ostatnia:
maja 37 2012-10-30 08:23:17
Dodaj nowy temat