Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt PODZAMCZE DM-6255 - Projekt - PODZAMCZE Kod: DM-6255 Witam, Jestem na etapie wyboru projektu domu dla rodziny 2+1 - interesuje mnie dom z antresolą, dlatego projekt PODZAMCZE wydaje się być dla mnie optymalnym. Proszę o podanie: 1. ceny projektu 2. czy istnieje możliwość dopasowania na etapie projektu systemu rekuperacji oraz ogrzewania podłogoweg ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Marcin Rawski 1 2021-04-19 12:18:56
Projekt PODZAMCZE DM-6255 - strop Witam, proszę o informację czy strop żelbetowy ww. projekcie jest nad całym parterem?
Autor: Odp. Ostatnia:
Joanna B. 1 2020-11-16 11:10:40
Projekt PODZAMCZE DM-6255 - Zmiana technologii Witam. Czy możliwy jest zakup projektu od razu w konstrukcji szkieletowej/drewnianej?
Autor: Odp. Ostatnia:
Klaudia 1 2019-08-21 13:23:20
Projekt PODZAMCZE DM-6255 - Podzamcze Małe i zgrabne. Parter OK, ale przydałoby sie WC na antresoli. Chyba dałoby się przeprojektować górę.
Autor: Odp. Ostatnia:
Janusz 0
Projekt PODZAMCZE DM-6255 - czy ktoś? Czy ktoś zawiaduje może takim domkiem? Jakies wrażenia?
Autor: Odp. Ostatnia:
kim 4 2013-05-22 08:47:01
Dodaj nowy temat