Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt URIUM 2 L-6690 - Zapytanie Dzień dobry! Proszę mi powiedzieć czy jest możliwość abym wysłał Państwu plan zagospodarowania przestrzennego i sprawdzenia czy ten projekt będzie się nadawał pod moją działkę? z góry dziękuję za odpowiedź.
Autor: Odp. Ostatnia:
Johnaczek 1 2020-09-14 08:51:08
Projekt URIUM 2 L-6690 - Okna Witam mam pytanie odnośnie okien, na piętrze, czy można zmienić inna z balkonowych na standardowe?
Autor: Odp. Ostatnia:
Marta 1 2020-08-19 11:26:30
Projekt URIUM 2 L-6690 - Cena Witam, jaka jest cena odbicia lustrzanego?
Autor: Odp. Ostatnia:
Marta 1 2020-08-19 11:04:58
Projekt URIUM 2 L-6690 - Zmiany do projektu Witam, w nawiązaniu do dzisiejszej rozmowy znalazłam projekt który mi najbardziej odpowiada metrażowo jak i wizualnie jednak mam jedno ale do niego. Czy jest możliwość przerobienia schodów na piętro z części wewnętrznej na zewnątrz, czyli żeby wejście było przez obecny taras. Czeka na odp.Pozdrawia ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Beata Kolasa 1 2019-12-06 08:37:10
Dodaj nowy temat