Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt RITANIA DM-6681 - Ritania Byłabym zainteresowana gdyby dom był bez garażu.Czy można dostosować go do dostosować do wymiarów domu bez pozwolenia
Autor: Odp. Ostatnia:
Ewi 1 2023-05-08 13:02:38
Projekt RITANIA DM-6681 - Dotyczy dachu witam serdecznie chciałem zapytać jaką dom ma powierzchnię dachu pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Paweł 1 2021-04-06 12:39:26
Projekt RITANIA DM-6681 - Rodzaj stropu Witam chciałbym zapytać czy jest możliwość zmiany stropu z teriva na zwykły strop żelbetowy monolityczny? Interesuje mnie także rodzaj więźby. Zależy mi na zwykłej krokwiowy jetkowej. Dziękuję i pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Grzegorz 1 2020-09-30 12:25:06
Projekt RITANIA DM-6681 - Zmiany Witam czy w projekcie można zmienić na naturalne ogrzewanie i kotłownie jedno z pomieszczeń pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Robert 0
Projekt RITANIA DM-6681 - pompa ciepła Czy zastosowanie pompy ciepła będzie się wiązało z pełną zmianą projektu C.O.? Można prosić o rzuty projektu instalacji C.O.? Czy ogrzewanie jest zaprojektowane w technologii podłogowej czy grzejnikowe.
Autor: Odp. Ostatnia:
Pozdrawiam, Aleksander 1 2019-12-04 13:25:52
Projekt RITANIA DM-6681 - kotłownia Witam, gdzie w budynku przewidziana jest kotłownia?
Autor: Odp. Ostatnia:
Pozdrawiam, Aleksander 1 2019-12-03 14:01:38
Projekt RITANIA DM-6681 - zmiany na dole witam, czy jest mozliwosc przeniesienia schodow nr 7 na miejsce pokoju nr 3 oraz powiekszenie kuchni kosztem lazienki nr4 oraz powiekszenie salonu o schody?nie bedzie mialo to wplywu na konstrukcje?dziekuje z gory i pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Michal 1 2019-04-26 08:31:14
Dodaj nowy temat