Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami
Filtruj projekty:
Projekt TENIUM DM-6643 - modyfikacje projektu dzień dobry, Jestem zainteresowana projektem TENIUM Kod: DM-6643 jednakże czy jest możliwość zmiany źródła ogrzewania na piec węglowy 5 klasy. Na jakim etapie można wprowadzić modyfikację projektu o dodatkowe drzwi do kotłowi, zmianę wielkości okien
Autor: Odp. Ostatnia:
Marta Świt 1 2023-07-10 15:14:23
Projekt TENIUM DM-6643 - pomysl na elewacje ... Czy ktos z budujacych ma pomysl na elewacje??
Autor: Odp. Ostatnia:
Lukasz 0
Projekt TENIUM DM-6643 - realizacja... Czy jest tu ktoś kto rozpoczął/ skończył budowe tego domu??
Autor: Odp. Ostatnia:
darek 2 2020-06-23 11:50:50
Projekt TENIUM DM-6643 - Kotłownia na ekogroszek, pellet. Strop gestozebrowy. Witam. Czy jest możliwość przeprojektowania domu aby ogrzewać go paliwem stałym? Czy jest możliwość wykonania stropu gestozebrowego? Jaka jest cena projektu gdyby Państwo dokonali tych zmian w projekcie??
Autor: Odp. Ostatnia:
Lukasz 1 2019-12-30 08:22:37
Projekt TENIUM DM-6643 - Zmiana planów zmiana do projektu Witam serdecznie chciałabym się dowiedzieć czy istnieje możliwość zmiany pomieszczenia nr. 6 czyli WC tak aby nie znajdowało się przy pokoju /sypialni czy można wykonać ja w przy innym pomieszczeniu? Czy mogli by państwo coś zaproponować? Maksymalna wielkość domu jaki mnie interesuje to 120m. Może ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Magdalena 1 2019-05-31 08:38:39
Dodaj nowy temat
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij