Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt TURZYCZKA DM-6659 - Garaż z przodu domu (obok wejścia) Dzień dobry, czy dobudowanie garażu o wymiarach 8x8m z przodu domu (obok wejścia, przylegający do jednej ściany) zaliczane jest do zmiany istotnej i potrzebuje wykonania nowego projektu?
Autor: Odp. Ostatnia:
Kristina 1 2021-11-20 17:10:49
Projekt TURZYCZKA DM-6659 - Rysunek szczegółowy Jestem zainteresowany projektem i czy jest możliwość zobaczenia rysunku szczegółowego parteru.
Autor: Odp. Ostatnia:
Tymoteusz 1 2021-05-25 15:38:01
Projekt TURZYCZKA DM-6659 - jakieś inne warianty tego projektu? Witam podoba mi się ten projekt , może macie jakiś projekt bardziej oszczędnościowy np. jeśli chodzi o duże okna zamiana na mniejsze a 1 wyjście podwójne na taras wystarczyło by .
Autor: Odp. Ostatnia:
Paweł 1 2021-04-20 08:15:53
Projekt TURZYCZKA DM-6659 - Okap dachu Turzyczka Dzień dobry. Czy jest możliwość budowy domu z tego projektu z dachem z wysuniętym okapem na każdej elewacji o długość około 50-80cm? Czy jest to zmiana istotna wymagająca interwencji konktruktora? Czy można to zmienić na etapie adaptacji projektu? Pozdrawiam.
Autor: Odp. Ostatnia:
Łukasz B. 1 2020-01-13 08:45:09
Projekt TURZYCZKA DM-6659 - Zapytanie o wysokość ściany kolankowej Dzień dobry! Proszę o informację jaka jest wysokość ściany kolankowej budynku. Wg MPZP maksymalna wysokość ścianki kolankowej w moim przypadku to 1 m. zar@vp.pl
Autor: Odp. Ostatnia:
Andrzej Barczak 1 2019-03-06 09:20:53
Dodaj nowy temat