Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami
Filtruj projekty:
Projekt KOSMATKA DM-6650 - Koszty budowy Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą dotyczącą tego projektu. I moje pytanie dotyczy kosztów budowy. Podany orientacyjny koszt budowy dotyczy całego budynku. A cenę projektu trzeba pomnożyć razy dwa. Czyli w tym wypadku to jest 1800 zł. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź. Monika Kujawa ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Monika Kujawa 1 2019-09-30 10:27:25
Projekt KOSMATKA DM-6650 - Projekt KOSMATKA Witam,czy jest możliwość przeprojektowania dużych okien szczytowych na stronę ogrodu,a tych mniejszych na strony szczytowe? Podoba nam się w/W projekt
Błażej Woźniak 2 2019-02-14 16:37:43
Projekt KOSMATKA DM-6650 - Projekt KOSMATKA nie zamieszczę się w działce,strona południowa ma 26m
Błażej Woźniak 1 2019-02-12 17:49:17
Dodaj nowy temat
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij