Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami
Filtruj projekty:
Projekt AZALINEK DM-6617 - projekt domu Azalinek Szanowni Państwo, mam dwa pytania: 1. Czy w projekcie przewidziana jest płyta fundamentowa czy ławy? 2. Jaki jest średnio przewidywany przez Państwa czas budowy tego projektu do stanu deweloperskiego? Bardzo poważnie rozważam zakup tego projektu, dlatego będę wdzięczna za udzielone informacje. ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Agnieszka Dąbrowska 1 2023-08-22 12:56:34
Projekt AZALINEK DM-6617 - AZALINEK CZY MOŻNA PROSIĆ O RYSUNEK SZCZEGÓŁOWY TEGO PROJEKTU?JAKIE KOSZTY PRZEPROJEKTOWANIA?POZDRAWIAM BOBILEGIA@WP.PL
Autor: Odp. Ostatnia:
ANDRZEJ79 1 2020-04-20 12:21:46
Projekt AZALINEK DM-6617 - AZALINEK WITAM INTERESUJE MNIE BARDZO ZAKUP TEGO PROJEKTU. MNIEJSZA CZEŚĆ MIAŁABY BYĆ PRZEZNACZONA NA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ.CZY NA ETAPIE PROJEKTU JUŻ MUSI TO BYĆ OPISANE?MOJA DZIAŁKA MA 20M SZEROKOŚCI I TRZEBA BY PRZEROBIĆ PROJEKT{ZWĘŻYĆ WIĘKSZĄ CZĘŚĆ O 37CM]PROJEKT BEZ TARASÓW.CZY MOŻNA BY WYDŁUŻYĆ PO ...
Autor: Odp. Ostatnia:
ANDRZEJ 79 1 2020-04-15 08:09:58
Dodaj nowy temat