Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt TRAGANEK DM-6638 - Koszt adaptacji Dzień dobry, Jaki jest koszt adaptacji projektu? Czy Państwo na zlecenie wprowadzacie również zmiany?
Autor: Odp. Ostatnia:
Adrian 1 2022-02-07 13:18:48
Projekt TRAGANEK DM-6638 - Kosztorys Witam, jaki jest kosz budowy tego domu? Pozdrawiam, Mariusz.
Autor: Odp. Ostatnia:
Mariusz 1 2021-05-20 08:14:27
Projekt TRAGANEK DM-6638 - Szczegółowy kosztorys Witam. Jestem zainteresowana projektem domu z Państwa strony kb projekt - Traganek. Czy jest możliwość kupna kosztorysu szczegółowego? Jeżeli tak to w jakiej cenie? Pozdrawiam.
Autor: Odp. Ostatnia:
Kinga 1 2021-04-28 13:37:34
Projekt TRAGANEK DM-6638 - Strzemiona W jakiej odległości od siebie należy rozmieszczać strzemiona przy zbrojeniu dla ław fundamentowych? Czy możecie Państwo opublikować schemat zbrojenia dla ściany fundamentowej? Zaprojektowana jest monolityczna jednak w projekcie nie ma informacji na temat zbrojenia. Pozdrawiam.
Autor: Odp. Ostatnia:
Dominik 2 2020-03-05 13:23:26
Projekt TRAGANEK DM-6638 - targanek Jestem zainteresowana zakupem projektu domu traganek. Mam do projektu parę zmian adaptacyjnych typu przesunięcie ścian, dodanie czy też usunięcie okien itp. I z tego co wyczytałam można takie zmiany dokonać na etapie adaptacyjnym ale zastanawiam się czy można np. Usunąć tą przedłużkę dachu ? Oraz c ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Anna 1 2020-02-04 14:09:45
Projekt TRAGANEK DM-6638 - Projekt TRAGANEK Kod: DM-6638 Dzień dobry Jestem zainteresowana zakupem powyższego projekt. Proszę o informację czy do 4 egzemplarzy projektu wchodzi też szczegółowy kosztorys? Jaki jest czas realizacji, jak wygląda procedura zakupu projektu i ewentualnych zmian w nim? Pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Kamila Strusińska 1 2020-01-23 08:15:48
Projekt TRAGANEK DM-6638 - Zmiany dachu i wnętrza Witam jestem zainteresowany projektem ale chciałbym zmienic dach na płaski,jak również przenieść kotłownię na miejsce spiżarni ,tak by można było zrobić 3 pokoje. Jest to możliwe?
Autor: Odp. Ostatnia:
Łukasz 1 2019-08-05 10:40:28
Projekt TRAGANEK DM-6638 - Rzuty szczegółowe Witam czy mogę otrzymać rzuty szczegółowe na e-mail adz.2013@wp.pl. Z góry dziękuję
Autor: Odp. Ostatnia:
Adz 1 2019-07-10 14:33:16
Projekt TRAGANEK DM-6638 - więcej okien! Elewacja boczna - świetna, jak na najlepszych projektach zachodnich. Czy od strony frontowej dałoby się przepruć więcej okien?
Autor: Odp. Ostatnia:
Marcin 0
Dodaj nowy temat