Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami
Filtruj projekty:
Projekt NOSTRZYK DM-6639 - koszty jaki jest orientacyjny koszt wybudowania takiego domu ?
Autor: Odp. Ostatnia:
Helena 1 2019-04-04 08:12:30
Projekt NOSTRZYK DM-6639 - PROJEKT NOSTRZYK - ZMIANA Dla mojego Klienta, proszę o wycenę zmiany konstrukcji ścian z murowanych na szkieletowa, z wypełnieniem pianką PU. Obrys budynku bez zmian, kąt nachylenia dachu taki sam, układ funkcjonalny wnętrza również bez zmian. Chodzi o zestawienie elementów drewnianych oraz podstawowe obliczenia konstrukcy ...
Błażej Mróz 1 2019-03-02 16:53:54
Projekt NOSTRZYK DM-6639 - Pokój na poddaszu Witam mam pytanie czy można zrobić pokój na poddaszu jeśli tak to gdzie schody Pozdrawiam
Mariusz 1 2018-12-05 08:55:02
Projekt NOSTRZYK DM-6639 - projekt blizniaka Nostrzyk Witam Posiadam działkę 25 x25 m czy projekt bedzie odpowiedni do wielkośći działki?
Buława Anna 1 2018-10-17 15:58:44
Dodaj nowy temat
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij