Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt Budynek gastronomiczny z zapleczem noclegowym K-110 - Projekt Projekt ma coś w sobie. Jak wyceniacie Państwo realizację tego projektu w tej technogii uwzględniając obecne orientacyjne ceny towarów? Czy kwestia zmiany technologii na drewno, przynajmniej w części i nad częścią "zabawową" to zmiana istotna projektu???
Autor: Odp. Ostatnia:
Jarek 1 2022-07-04 08:29:13
Projekt Budynek gastronomiczny z zapleczem noclegowym K-110 - Szczegóły rysunków Proszę o wysłanie na maila: vanesska-alicja26@wp.pl - rysunków szczegółowych, w celu poznania szczegółów technicznych projektu. Z góry dziękuję. Pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Vanessa Barańska 1 2021-03-11 09:43:27
Projekt Budynek gastronomiczny z zapleczem noclegowym K-110 - Koszt projektu Witam, Jaki jest koszt budowy takiego projektu?
Autor: Odp. Ostatnia:
Adam 1 2020-01-13 12:05:07
Projekt Budynek gastronomiczny z zapleczem noclegowym K-110 - Koszt budowy k110 Witam Jaki jest koszt budowy tego obiektu? Arek
Autor: Odp. Ostatnia:
Arek 1 2019-11-25 08:23:28
Projekt Budynek gastronomiczny z zapleczem noclegowym K-110 - zmiany w projekcie Witam, jestem zainteresowana tym projektem. Jednak będę potrzebowała kilku przeróbek na mój użytek. Czy istnieje taka możliwość, czy raczej przygotują Państwo osobny indywidualny projekt i jak to wpłynie na cenę projektu? Przeróbki z grubsza będą takie: budynek parterowy (rezygnuję zupełnie z czę ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Daria Bartosik, PUPH Pietruszka 1 2019-11-08 13:40:35
Projekt Budynek gastronomiczny z zapleczem noclegowym K-110 - W sprawie projektu Jakie rozmiary ma budynek dł i szer i czy morze być nazwany BUDYNEK GOSPODARCZY Z FUNKCJĄ MIESZKALNĄ Mój mejl k.szewczuk@op.pl tel 501496871
Autor: Odp. Ostatnia:
Szewczuk Krzysztof 1 2019-02-02 11:22:22
Dodaj nowy temat