Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt KRASICZYN DM-6223 - własnymi rękoma 66% taniej własnymi rękoma 66% taniej niż podaje architekt
Autor: Odp. Ostatnia:
biedak 0
Projekt KRASICZYN DM-6223 - Krasiczyn WItam, Mnie też interesuje koszt realizacji takiego domku, ale po cenach z 2017. Nie mam doświadczenia budowlanego. To moja pierwsza budowa.
Autor: Odp. Ostatnia:
Sławek 0
Projekt KRASICZYN DM-6223 - umiem to zbudować za 30 000 zł (szwestek@op.pl) podany koszt zawiera: 1) cena działki 2) cena urzędników geodeta, architekt, kierownik budowy 3) cena materiałów budowlanych - kosztorys wykonałem bardzo dokłanie - KOSZTORYS NIE ZAWIERA CENY PRACY MURARZA / ROBOTNIKA - ZAKŁADAM ŻE WSZYSTKIE PRACE WYKONAM SAM BO JESTEM BEZROBOTNY
Autor: Odp. Ostatnia:
middle age dream 0
Projekt KRASICZYN DM-6223 - koszty czy ktoś budował ten domek?jakie są realne koszty,czy zbliżone do podanych przez biuro?
Autor: Odp. Ostatnia:
eryka 9 2012-08-12 12:54:54
Projekt KRASICZYN DM-6223 - ile kosztuje budowa takiego domu? chodzi mi o całkowita cene budowy wraz z robocizną i materiałem nie musi byc odrazu do zamieszkania wystarczy narazie zeby miał okna drzwi i oczywiscie dach. ile potrzebuje pieniedzy??? prosze piscie
Autor: Odp. Ostatnia:
0
Dodaj nowy temat