Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt STERELICJA DM-6525 - Zmiany Witam, czy w tym projekcie jest możliwość zrezygnowania z kuchni na poddaszu i zamiana na sypialnie? Chciałabym zrezygnować z ogrzewania gazowego i wstawić piec na pellet, jest taka szansa? Pozdrawiam, Anna.
Autor: Odp. Ostatnia:
Anna 1 2021-03-16 08:15:40
Projekt STERELICJA DM-6525 - Zmiany projektu DM-6525 Dzień dobry! Jestem zainteresowany tym projektem. Zwracam się z pytaniem czy jest możliwość wprowadzenia zmian w tym projekcie, przede wszystkim wstawienie komina przy ścianie kotłowni. Wolałbym też przekwalifikować projekt jako projekt domku jednorodzinnego, aby nie było problemów z miejscowym pl ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Mariusz Jankowski 1 2019-03-07 20:20:07
Projekt STERELICJA DM-6525 - Sterelicja Podoba mi się bryła domku. Nie wiem tylko, czy potrzebne mi są aż dwa salony w takim małym domku. Wolałabym drugą sypialnię na górze. Chyba nie będzie problemu z adaptacją.
Autor: Odp. Ostatnia:
Rita 0
Dodaj nowy temat