Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami
Filtruj projekty:
Projekt STERELICJA DM-6525 - Zmiany projektu DM-6525 Dzień dobry! Jestem zainteresowany tym projektem. Zwracam się z pytaniem czy jest możliwość wprowadzenia zmian w tym projekcie, przede wszystkim wstawienie komina przy ścianie kotłowni. Wolałbym też przekwalifikować projekt jako projekt domku jednorodzinnego, aby nie było problemów z miejscowym pl ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Mariusz Jankowski 1 2019-03-07 20:20:07
Projekt STERELICJA DM-6525 - Sterelicja Podoba mi się bryła domku. Nie wiem tylko, czy potrzebne mi są aż dwa salony w takim małym domku. Wolałabym drugą sypialnię na górze. Chyba nie będzie problemu z adaptacją.
Autor: Odp. Ostatnia:
Rita 0
Dodaj nowy temat
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij