Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt Budynek handlowo-magazynowo-biurowy K-71 - Zmiana wielkosci budynu Dzien dobry. Czy mozna zwiekszyc szerokość budynko do 10-11 m oraz przestawić brame garazowa na przód.
Autor: Odp. Ostatnia:
Cygan 1 2022-02-01 15:03:55
Projekt Budynek handlowo-magazynowo-biurowy K-71 - Projekt Budynek handlowo-magazynowo-biurowy Kod: K-71 Dzień doby Bardzo zainteresował mnie budynek o kodzie K-71. Jestem właścicielem działki nr 1761 w m. Straszyn w. Pomorskie Gm. Pruszcz Gdański - 7MU. Działka jest niewielka 724m2 a Państwa budynek prawie idealnie pasuje do posesji. Wymiary działaki to 32,5 - 22,5m. Dodając po 4m od krawędzi d ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Sławomir Jączek 1 2020-09-21 12:50:41
Projekt Budynek handlowo-magazynowo-biurowy K-71 - dostosowanie projektu chciałbym wykorzystać idee projektu do istniejącego już budynku, który chciałbym przebudować. Wymiary zewnętrzne 18,76m x 9,63.czy przebudowa na bazie ww projektu jest możliwa? Czy zmiany mieszczą się w granicach zmian dozwolonych? Czy jest to wówczas zupełnie nowy projekt?
Autor: Odp. Ostatnia:
Jarek j 1 2020-05-26 09:48:13
Projekt Budynek handlowo-magazynowo-biurowy K-71 - Zapytanie Dzień dobry, Poszukuję projektu budynku usługowo - mieszkalnego o wymiarach 10x20. Moje oczekiwania są następujące : * kondygnacja handlowa na dole wysokości 5 m * parter - jedna wielka otwarta przestrzeń i tylko pomieszczenie socjalne i 2 łazienki * strop bez podpór - strunobetonowe płyty * ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Marcin 1 2019-02-02 11:17:24
Projekt Budynek handlowo-magazynowo-biurowy K-71 - doświetlenie Czy możliwe jest doświetlenie wnętrz? Ewentualnie świetliki w dachu?
Autor: Odp. Ostatnia:
Wasiek 0
Projekt Budynek handlowo-magazynowo-biurowy K-71 - windy! Ciekawa formuła, ponawiam nieodpowiedziane, jak widzę, pytanie sprzed pół roku: czy istnieje możliwość instalacji wind?
Autor: Odp. Ostatnia:
Janurek 1 2017-11-07 14:07:30
Projekt Budynek handlowo-magazynowo-biurowy K-71 - magazyn, że ho ho Bardzo ciekawe rozwiązanie. Czy istnieje możliwość zainstalowania windy? Czy nie za mało doświetlony parter?
Autor: Odp. Ostatnia:
Sochocki 0
Dodaj nowy temat