Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt OJCÓW DM-6221 - Ojciw Witam wszystkich serdecznie chciałbym wiedzieć ile kosztowała budowa tego projektu jesli ktoś mógł by napisać cały kosztotysbudowy z góry dziękuję za pomoc
Autor: Odp. Ostatnia:
Ppawel 1 2020-11-03 08:25:31
Projekt OJCÓW DM-6221 - W trakcie budowy Witam jesteśmy w trakcie budowy domu wg projektu domu ojców. Może jest tu ktoś kto już na budowę za sobą i podzieli się wrażeniami z placu budowy oraz zdjęciami gotowego domu?
Autor: Odp. Ostatnia:
Fankaojcow 1 2020-08-25 10:24:37
Projekt OJCÓW DM-6221 - Prośba o kontakt Witam. Chętnie nawiążę kontakt z osobami, które budują ten dom i podzielę się problemami z dachem, które pojawiły się po kilku latach użytkowania. Podaję maila ojcow2@wp.pl.
Autor: Odp. Ostatnia:
Ika 0
Projekt OJCÓW DM-6221 - Ojców Ciekawa jestem, ile kosztują "bawole okna". Są oryginalne, ale w mojej okolicy okna są tradycyjne i chyba ten dośc kosztowny pomysł na nietypowe okna za bardzo rzucałby się w oczy. W kazdym razie, pomysł oryginalny.
Autor: Odp. Ostatnia:
Joanna 1 2018-03-08 01:11:08
Projekt OJCÓW DM-6221 - Projekt ojców Chciałbym nawiązać kontakt z osobami, które budują dom wg projektu Ojców.
Autor: Odp. Ostatnia:
1 2009-03-07 21:17:23
Dodaj nowy temat