Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt OGNIKOWO DM-6605 - koszt Witam Jaki jest koszt budowy każdego etapu projektu domu Ognikowo
Autor: Odp. Ostatnia:
Maniek 1 2024-01-26 08:20:46
Projekt OGNIKOWO DM-6605 - Witam Witam werwitam Interesuje mnie projekt taki ale nez piwnicy i wersję tego projektu ze ścianą oddzielenia pożarowego i bez okapu, którą można wybudować w granicy działki.
Autor: Odp. Ostatnia:
Ewelina Ślęzak 1 2023-04-13 08:32:37
Projekt OGNIKOWO DM-6605 - kosztorys Witam. Jaki jest orientacyjny kosztorys budowy domu bez podpiwniczenia? Jak wygląda przeniesienie komina by byl w pomieszczeniu gospodarczym na parterze bo tam byłaby kotłownia?
Autor: Odp. Ostatnia:
e 1 2021-02-04 08:44:44
Projekt OGNIKOWO DM-6605 - Likwidacja pokoju Dzień dobry czy można na dole zrobić jeden duży pokój zamiast 2? Jeżeli chodzi o okna to czy można je powiększyć?
Autor: Odp. Ostatnia:
Mimika 1 2020-12-29 23:03:56
Projekt OGNIKOWO DM-6605 - okna w piwnicy Witam. Czy jeśli ten dom oddalony jest od granicy działki o ok2 metry ponieważ jest to wąska działka to czy okienka w piwnicy mogą zostać jak w projekcie czy trzeba je zamurować?
Autor: Odp. Ostatnia:
Daria 0
Projekt OGNIKOWO DM-6605 - zapytanie o kotłownię na parterze.. ten projekt bardzo nam się podoba, ale chcemy zrezygnować z piwnic. Kotłownia musiałaby być w pom gospodarczym na parterze. Mamy bardzo długą ale wąską działkę ( 13 m) . nie wiemy czy dom się na niej zmieści. Poproszę o informację. Hanna
Autor: Odp. Ostatnia:
Hanna 1 2020-06-15 13:46:56
Projekt OGNIKOWO DM-6605 - Garaż Czy czy jest możliwość zrobienia w piwnicy garaż? Dom będzie ogrzewany gazem
Autor: Odp. Ostatnia:
Lucyna 1 2020-01-08 14:47:17
Projekt OGNIKOWO DM-6605 - Szerokość działki a rozmieszczenie okien Czy mogą być okna zachowane czy muszę je zamordować.? jeśli moja działka ma szerokosć 12 metrów. Od brzebow domu do granicy mojej dzialki zostaj nieco ponad poltora metra
Autor: Odp. Ostatnia:
Danuta 0
Projekt OGNIKOWO DM-6605 - Projekt Ognikowo Czy jest dostepny podobny projekt domu w 2 kondygnacjach ?
Autor: Odp. Ostatnia:
Kruk 1 2019-07-24 11:27:31
Projekt OGNIKOWO DM-6605 - Działka Dzień Dobry. Czy jest możliwość zakupu projektu bez piwnic ? I czy można postawić ten dom na działce do 13 m?
Autor: Odp. Ostatnia:
JustynaT 1 2019-06-12 13:46:51
Projekt OGNIKOWO DM-6605 - Projekt Ognikowo Witam, interesuje mnie czy jest możliwość wykonania tego projektu w technologii drewnianej zamiast murowanej oraz bez podpiwniczenia? Działka jest wąska o szerokości 14 metrów. Pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Agnieszka 2 2018-12-28 13:47:49
Projekt OGNIKOWO DM-6605 - łuk i ostry kąt nie idą w parze Zastanawia mnie wykończenie okna na balkonie I piętra: łuk okna, sam w sobie ciekawy, i ostry kąt zwieńczenia dachu nad nimi niespecjalnie idą w parze...
Autor: Odp. Ostatnia:
Zyta 0
Projekt OGNIKOWO DM-6605 - Ognikowo Interesuje mnie wielkość parceli pod ten projekt.
Autor: Odp. Ostatnia:
Zofia 0
Dodaj nowy temat