Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami
Filtruj projekty:
Projekt OGNIKOWO DM-6605 - Działka Dzień Dobry. Czy jest możliwość zakupu projektu bez piwnic ? I czy można postawić ten dom na działce do 13 m?
Autor: Odp. Ostatnia:
JustynaT 1 2019-06-12 13:46:51
Projekt OGNIKOWO DM-6605 - Projekt Ognikowo Witam, interesuje mnie czy jest możliwość wykonania tego projektu w technologii drewnianej zamiast murowanej oraz bez podpiwniczenia? Działka jest wąska o szerokości 14 metrów. Pozdrawiam
Agnieszka 2 2018-12-28 13:47:49
Projekt OGNIKOWO DM-6605 - łuk i ostry kąt nie idą w parze Zastanawia mnie wykończenie okna na balkonie I piętra: łuk okna, sam w sobie ciekawy, i ostry kąt zwieńczenia dachu nad nimi niespecjalnie idą w parze...
Zyta 0
Projekt OGNIKOWO DM-6605 - Ognikowo Interesuje mnie wielkość parceli pod ten projekt.
Zofia 0
Dodaj nowy temat
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij