Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt JAŁOWIEC DM-6535 - wielkość beli Dzień dobry, Jestem zainteresowana zleceniem Państwu tego projektu w zakresie indywidualnej usługi. Wcześniej, chciałbym oszacować koszt ze względu na wzrost cen drewna. Co oznacza, ze ściany zewnętrze są zbudowane: bale drewniane 20 i 15cm. Czy mogę wybrać bale o średnicy 15-20 cm? Będę wdzięcz ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Małgorzata 1 2021-08-06 14:14:45
Projekt JAŁOWIEC DM-6535 - projekt prosze o informacje nt ceny projektu oraz czy jest mozliwosc wersji murowanej tego projektu / i takze cena/, pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
katarzyna 1 2021-06-01 10:32:41
Projekt JAŁOWIEC DM-6535 - Zmiana nazwy + kształt działki Dzień dobry, Zwracam się z uprzejmą prośbą o informację czy istnieje możliwość zmiany nazwy pomieszczeń oraz projektu. Zależy mi na zmianie z "garaż" na "pomieszczenie magazynowo narzędziowe" oraz z "projekt domu" na "projekt obiektu gospodarczo mieszkalnego" ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Agnieszka 1 2020-10-06 13:20:17
Projekt JAŁOWIEC DM-6535 - uprawnienia architektów Dobry wieczór, jestem zainteresowany zakupem tego projektu, co pewnie niedługo uczynię, w związku z tym mam pytanie: czy do projektu dodają Państwo uprawnienia architektów?/ kopie uprawnień, jeśli tak to jak długo są ważne, chodzi mi o to, że np. po zakupie projektu powinienem skompletować i złoż ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Marcin Tatara 1 2020-07-24 08:16:24
Projekt JAŁOWIEC DM-6535 - projekt Jałowiec witam, interesowałby mnie projekt domu Jałowiec jednak z pewnymi zmianami. Proszę o informację o kosztach projektu z uwzględnieniem: - wersji murowanej - ogrzewania pompą ciepła lub piecem na pelet oraz kominkiem - zmniejszenia metrażu pomieszczeń oraz garażu - umieszczenia schodów na poddasz ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Marcela 1 2020-07-02 12:40:44
Projekt JAŁOWIEC DM-6535 - Piwnica Dzień dobry. Czy projekt domu JAŁOWIEC, kod: DM-6535, może być podpiwniczony? Czy samemu można dorysować po zakupie projektu, piwnicę oraz schody do piwnicy oraz na poddasze? Czy według tego projektu można wybudować sam dom bez garażu, ewentualnie dobudować garaż po kilku latach? Pozdrawiam ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Sławomir 1 2020-04-15 08:32:06
Projekt JAŁOWIEC DM-6535 - Pytanie do ofert Witam Państwa, Chciałbym zapytać, czy projekty które Państwo oferują promocyjnie (900pln) spełniają poniższy zapis o wymogach: "... cztery egzemplarze projektu budowlanego wraz z opiniami, uzgodnieniami, pozwoleniami i innymi dokumentami wymaganymi przepisami szczególnymi oraz zaświadczeni ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Andy 1 2020-03-26 10:36:47
Projekt JAŁOWIEC DM-6535 - zmiany w projekcie Witam, chciałabym przystosować w tym projekcie poddasze na użytkowe . Ile by to kosztowało? Chciałabym zobaczyć mniej więcej projekt poddasza użytkowego. Pozdrawiam.
Autor: Odp. Ostatnia:
Bogusława Omelczuk 1 2019-01-06 10:43:33
Projekt JAŁOWIEC DM-6535 - Jałowiec Szukam właśnie takiego projektu retro. Super!
Autor: Odp. Ostatnia:
Mietek 0
Dodaj nowy temat