Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt PRZEDSZKOLE 2 LK-82 - Projekt przedszkola Witam Na Państwa stronie jest projekt przedszkola w literę L. Czy jest możliwość zaprojektowania takiego projektu ale mniejszego. Potrzebuje około 200m2. Pozdrawiam Sylwia Bisewska
Autor: Odp. Ostatnia:
Sylwia Bisewska 1 2023-05-03 19:18:20
Projekt PRZEDSZKOLE 2 LK-82 - Adaptacja projektu Kod: LK-82 Witam czy możliwa jest adaptacja tego projektu na budynek wielofunkcyjny ? Wstępnie zakładamy budynek w kształcie L. gdzie w krótszym ramieniu jest sala "kino za rogiem" 40-60m z osobnym wejściem i WC, a dłuższe ramie L z drugim wejściem to biblioteka (ok 100m) i świetlica wielofunkcyjn ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Witold Meller 1 2021-02-23 12:32:13
Projekt PRZEDSZKOLE 2 LK-82 - Koszt budowy Dzień dobry, Zamierzam rozpocząć budowę przedszkola a ten projekt jest dla mnie interesujący. Jakie byłyby przybliżone koszty budowy do stanu przekazania go do użytkowania bez małej architektury ? Pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Krzysztof Żuber 1 2020-06-04 12:14:33
Projekt PRZEDSZKOLE 2 LK-82 - Projekt LK-82 Dzień dobry, jestem zainteresowany tym projektem. Proszę o podanie powierzchni zabudowy budynku i ewentualnych utwardzeń oraz przybliżonego kosztu budowy jeżeli to możliwe w podziale na poszczególne etapy ?
Autor: Odp. Ostatnia:
Krzysztof Ż. 1 2020-06-04 12:00:43
Projekt PRZEDSZKOLE 2 LK-82 - projekt LK 82 jestem zainteresowana przyblizonym kosztem inwestycji wedlug panstwa projektu Adres gmail do mnie to: stanek.iwona.maria@gmail.com
Autor: Odp. Ostatnia:
stanek iwona 1 2020-05-07 08:36:15
Projekt PRZEDSZKOLE 2 LK-82 - zapytanie interesuje mnie ten projekt lecz z poprawkami
Autor: Odp. Ostatnia:
sebastian 1 2018-12-10 21:53:31
Dodaj nowy temat