Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt SZRENIAWA N DM-6154 N - Szreniawa adaptacja ogrzewania Jaki jest orientacyjny koszt zamiany ogrzewania gazowego na ogrzewanie paliwem stałym. Chciałbym też uzyskać kontakt do architektów współpracujących z waszym biurem w Szczytnie i okolicy
Autor: Odp. Ostatnia:
Marek 1 2024-01-25 12:06:29
Projekt SZRENIAWA N DM-6154 N - Zapytanie Witam serdecznie chciałem zapytać czy można podnieść ścianę kolankową o 2 pustaki tym samym zmieniając kąt dachu i czy można zmniejszyć jego powierzchnię tak by był na równo ze ścianami szczytowymi i czy jest szansa na uzyskanie projektu stropu żeby podjąć decyzję o jego rodzaju będę wdzięczny za p ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Paweł 1 2021-03-26 08:17:30
Projekt SZRENIAWA N DM-6154 N - WT 2021 Witam. Jakie zmiany należałoby wpraowadzić, aby dostosować obiekt do WT z 2021.
Autor: Odp. Ostatnia:
Ewa 1 2020-12-07 09:48:43
Projekt SZRENIAWA N DM-6154 N - Rodzaj ogrzewania Witam, w projekcie jest mowa o ogrzewaniu gazowym lub na paliwo stałe w związku z tym mam pytanie dotyczące paliwa stałego, czy mogę zamontować piec na ekogroszek, czy musi być na biomasę.
Autor: Odp. Ostatnia:
Piotr 1 2020-11-30 12:03:46
Projekt SZRENIAWA N DM-6154 N - Szreniawa zakupiłam projekt i po kilku zmianach jestem na budowie.
Autor: Odp. Ostatnia:
Aga 1 2020-06-25 12:10:29
Projekt SZRENIAWA N DM-6154 N - projekt Szreniawa N Witam jestem zainteresowana projektem Szreniawa N chciałabym się dowiedzieć ile kopi projektu otrzymam od Państwa po zakupie co wchodzi w skład projektu ( instalacja grzewcza, elektryczna ) czy dla tego projektu istnieje możliwość zaprojektowania stropu z płyty żerańskiej,połączenie kuchni z salon ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Sylwia Pieczyńska 1 2019-03-14 08:32:25
Projekt SZRENIAWA N DM-6154 N - zapytanie do projektu Szreniawa Witam, w dniu dzisiejszym bądź jutro zamierzam zakupić ten Państwa projekt. mam pytanie czy mozna zrobić w tym projekcie otwartą kuchnię.
Autor: Odp. Ostatnia:
Agnieszka 1 2019-02-25 11:22:02
Projekt SZRENIAWA N DM-6154 N - szreniawa Kupiłam ten projekt i właśnie się buduję. Na razie (jestem na poddaszu) bez niespodzianek. Chcę tylko dodać drewniane okiennice. Pozdrawiam zainteresowanych.
Autor: Odp. Ostatnia:
Magda 0
Dodaj nowy temat