Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt LILAKÓW DM-6553 - DM 6553 więźba dachowa - zestaw elementów Dzień dobry. Zakupiłem ten projekt. Jestem w trakcie budowy. Aktualnie wylany strop nad parterem i zaczynam poddasze. Chcę zamówić w tartaku elementy konstrukcji dachu. Niestety w projekcie który otrzymałem nie mam zestawienia elementów więźby dachowej :( Czy i gdzie mogę uzyskać takie zestawieni ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Radosław Ostrowicki. ( t.ostrowicki@wp.pl ) 1 2019-12-12 08:26:46
Projekt LILAKÓW DM-6553 - zmiana na szkieletowy Czy możliwe jest otrzymanie tego projektu w konstrukcji szkieletowej drewnianej na płycie fundamentowej i czy był by o droższy.
Autor: Odp. Ostatnia:
Marek 1 2018-10-12 14:06:04
Projekt LILAKÓW DM-6553 - Lilaków Interesujący dom. Szkoda, że nie zadnych informacji o nim. Model domku też bez opisu. Rzuty to samo. Taki goły projekt jest chyba przyczyną, że na forum pusto. Czekam na korektę.
Autor: Odp. Ostatnia:
Daria 0
Dodaj nowy temat