Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt KOSACICE DM-6587 - Zmiany Witam , chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość zmiany projektu na projekt bez garażu i bez pustej przestrzeni nad salonem
Autor: Odp. Ostatnia:
Mateusz 1 2022-03-02 09:13:59
Projekt KOSACICE DM-6587 - Budowa Witam Jaki jest przewidywany koszt budowy domu do stanu surowego? Interesuje mnie kilka zmian w projekcie, m.in: likwidacja gabinetu, powiększenie kuchni kosztem pomieszczenia gospodarczego, pomieszczenie gospodarcze umieścić w miejscu pokoju po lewo od wejscia. Chcialbym rowniez garaz zlokalizo ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Mateusz S 1 2021-02-16 11:43:14
Projekt KOSACICE DM-6587 - Zmiany do projektu 1. Czy garaż musi być połączony dachem z domem? 2 Czy była by możliwość (patrząc od przodu) ustawienia garażu po prawej stronie (tak jak w wersji lustrzanej) ale, żeby zachować układ pomieszczeń z wersji podstawowej (tak żeby wyjście na ogród było skierowane w lewy przód w taką stronę mam usytuowan ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Rafał 1 2018-12-04 09:30:58
Projekt KOSACICE DM-6587 - Kosacice Mam kilka pytań dotyczacych projektu, bo brakuje w nim opisu. Projekt oryginalny, ale nie wiem , czy zadaszenie między częściami domu jest funkcjonalne. Ciekawa jestem, jaka była intencja projektanta.
Autor: Odp. Ostatnia:
Franciszka 0
Dodaj nowy temat