Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt AKSAMITKI DM-6584 - Mniejsza powierzchnia uzytkowa Witam Chciałam zapytać czy istnieje możliwość projektu tego domu tylko o powierzchni użytkowej 110m
Autor: Odp. Ostatnia:
MARLENA 1 2019-08-27 18:28:33
Projekt AKSAMITKI DM-6584 - DM-6584 "AKSAMITKI " Witam, Czy w projekcie DM-6584 "AKSAMITKI " istnieje możliwość zmiany kąta nachylenia dachu na większy - konkretnie na 38 - wymóg planu? Proszę o podanie orientacyjnego kosztu budowy w/w domu metodą szkieletową - do stanu surowego zamkniętego.
Autor: Odp. Ostatnia:
Ewa Zeler 1 2019-08-16 09:34:43
Projekt AKSAMITKI DM-6584 - spójny projekt Bardzo spójny, bardzo elegancki projekt. Czy można powiększyć podpiwniczenie?
Autor: Odp. Ostatnia:
Roman 0
Projekt AKSAMITKI DM-6584 - Aksamitki CIekawy projekt dla amatorów dworków. Czy można prosić o dopisanie opisów do projektu? Jestem zainteresowana budową dworku.
Autor: Odp. Ostatnia:
Karolina 0
Dodaj nowy temat