Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt STORCZYKOWO DM-6568 - Projekt domu STORCZYKOWO Kod: DM-6568 Witam, zwracam się z prośbą o przesłanie rysunków szczegółowych do projekt domu STORCZYKOWO Kod: DM-6568
Autor: Odp. Ostatnia:
Katarzyna 1 2021-04-29 08:15:02
Projekt STORCZYKOWO DM-6568 - Zmiany w Storczykowo Witam Czy jest możliwość w projekcie Storczykowo zlikwidowania wszystkich okien w dachu i od strony garażu oraz czy można w projekcie dodać balkon od strony ogrodu tak żeby tworzył małe zadaszenie nad tarasem podobne jak w projekcie Mniszków-czy na takie zmiany jest bezpłatna zgoda i czy te zmiany ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Kujawska 1 2019-05-23 15:14:27
Projekt STORCZYKOWO DM-6568 - Storczykowo Szukam ekonicznego projektu. Ten wydaje mi się na moją kieszeń. Wydaje mi się też prosty w budowie. Ponadto elewacje ss oszczędne.
Autor: Odp. Ostatnia:
BOgdan 0
Dodaj nowy temat