Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami
Filtruj projekty:
Projekt DALIANOWO DM-6555 - Cena Witam, jaka byłaby cena projektu? Pozdrawiam.
Autor: Odp. Ostatnia:
Agata 1 2021-05-24 14:28:46
Projekt DALIANOWO DM-6555 - PROJEKT DM-6555 Dalianowo czy ten projekt moge zakupic w wersii bez garazu i odbicie lustrzane takie zeby wersia szersza byla z drugiej strony wzgledem sciany bez okien Pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
korzeniowski 1 2020-04-16 13:26:43
Projekt DALIANOWO DM-6555 - DALIANOWO Kod: DM-6555 Dzień Dobry. Zainteresował mnie projekt DALIANOWO Kod: DM-6555 . Mam wąska działkę o szerokości 12 m i długości 27. Wygląda na to że budynek wejdzie na taka działkę. Proszę o informację co powinienem dostosować i adaptować aby złożyć pozwolenie na budowę takiego budynku. Pisza tez Państwo o możliwo ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Zbszek. 1 2020-03-16 09:08:13
Projekt DALIANOWO DM-6555 - pudełko w pudełku Czy to nie wygląda jak "pudełko w pudełku"? Bardzo odważna amfilada...
Autor: Odp. Ostatnia:
Marek Gołąb 0
Projekt DALIANOWO DM-6555 - Dalianowo Witam. Projekt chodzi mi po głowie, bo mam wąską działkę. Mam tylko to samo ptanie, co inny forowicz, czyli chodzi o doświetlenie ślepej ściany. Pozdrawiam Katarzyna
Autor: Odp. Ostatnia:
Katarzyna 0
Projekt DALIANOWO DM-6555 - doświetlenie Jak udało się doświetlić wnętrza przy jednej (dłuższej) \'ślepej ścianie"?
Autor: Odp. Ostatnia:
Roman Rybarski 0
Dodaj nowy temat