Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt BŁAWATKÓW DM-6543 - cena domu jaki mniej wiecej jest kosz tego dumu nie chodzi mi o sam projekt tylko o cene całego domu
Autor: Odp. Ostatnia:
kacper 1 2020-11-04 08:10:21
Projekt BŁAWATKÓW DM-6543 - cena domu dzień dobry jaka cena tego domu jest
Autor: Odp. Ostatnia:
mateusz milanowski 1 2020-06-29 12:41:30
Projekt BŁAWATKÓW DM-6543 - kopia rysunku uzytego do projektu w formacie DWG Witam, Kuplam projekt domu Blawatow DM-6543 i chcialm sie zapytac czy moglabym otrzymac kopie rysunku do porojektu w formacie DWG w celu zrobienie kilku zmian sugerowanych przez inspektora budowy? Moj email adres to zuzannajasiewicz@outlook.com Prosze o kontakt, Zuzanna Jasiewicz
Autor: Odp. Ostatnia:
Zuzanna Jasiewicz 1 2019-09-06 08:35:59
Projekt BŁAWATKÓW DM-6543 - Kod: DM-6543 Witam Czy będzie możliwość postawienia domu na działce 24 (szer) x 120 ( dł ) m i jeszcze chcę zapytać mniej więcej jaki koszt budowy "pod klucz" ? w opisie jest podana kwota ok. 400.000 tyś. ale metodą półgospodarczą, interesuje mnie wycena kosztu budowy po średnich cenach w syste ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Piotr 1 2018-11-16 11:02:54
Projekt BŁAWATKÓW DM-6543 - adaptacja garażu Ponieważ zależy nam na naprawdę dużym domu, a bryła bardzo nam się podoba, pytanie: czy możliwe byłoby zaadaptowanie garażu (mamy jeden samochód, może parkować na zewnątrz) na wnętrze mieszkalne?
Autor: Odp. Ostatnia:
Piotr Parowski 0
Projekt BŁAWATKÓW DM-6543 - taras garaż jako uzasadnienie dla tarasu? Szanuję! Tym bardziej, że w tym miejscu może być, jak rozumiem, słabsza warstwa izolacyjna na gruncie..
Autor: Odp. Ostatnia:
Robert Wierzchocki 0
Projekt BŁAWATKÓW DM-6543 - murek osłonowy Czy murek osłonowy, widoczny na wizualizacjach z lewej strony, jest konieczny? Czy nie za masywny?
Autor: Odp. Ostatnia:
Wirkocka 0
Projekt BŁAWATKÓW DM-6543 - klatka schodowa na planie okręgu Piękne rozwiązanie - robi wrażenie klatka schodowa na planie okręgu. Ponieważ zawsze myślimy o potrzebie większej ilości miejsca w domu nasuwa się myśl: czy przy zachowaniu kształtu bryły domu możliwe byłoby przerobienie klatki na zajmującą mniej miejsca \'klasyczną\', na planie prostokąta? ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Janusz Wysocki 0
Dodaj nowy temat