Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt Budynek gospodarczy ZG-93 - budynek gospodarczo socjalny ZG Witam, zgodnie z warunkami zabudowy mam możliwość postawienia na działce budynku gospodarczo socjalnego do 95m2 (strefa ochronna wiatraka). mam następujące pytania: 1. interesowałoby mnie przeniesienie toalety do pomieszczenia nr 6 przy jednoczesnym wyburzeniu ściany wewnętrznej tak by było bezpoś ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Robert Miniak 1 2021-10-13 08:36:39
Projekt Budynek gospodarczy ZG-93 - Wysokość bramy Dzień dobry Jak jest wysokość bramy wjazdowej i czy ewentualnie jest możliwość aby miała ona ok. 2,6m?
Autor: Odp. Ostatnia:
Michał 1 2021-08-16 14:22:26
Projekt Budynek gospodarczy ZG-93 - Dotyczy ZG-93 Dzien dobry , mam dwa tematy : 1. chodzi o zmiane przeznaczenia budynku na budynek mieszkalny z pokojami na wynajem , z czym to sie laczy ? 2. Dotyczy stropu , pomieszczenia na rysunku sa wysokie , chodzi mi o nizszy strop ...moze byc drewniany .
Autor: Odp. Ostatnia:
Wojciech Mroz 1 2020-05-21 15:41:27
Projekt Budynek gospodarczy ZG-93 - zmiana projektu Witam. Czy ten projekt można zmodyfikować na dom mieszkalny? Czy wówczas ulegnie zmianie cena projektu i kosztorysu.
Autor: Odp. Ostatnia:
Tadeusz Więcław 1 2020-01-31 08:42:51
Dodaj nowy temat