Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt MIECZYKOWICE 2 L-6541 - Warunki WT 2021 Witam, w projekcie jest podane ogrzewanie na paliwo stałe, w związku z tym mam pytanie czy projekt spełnia wszystkie warunki WT2021
Autor: Odp. Ostatnia:
Piotr 1 2021-04-19 12:37:36
Projekt MIECZYKOWICE 2 L-6541 - Strop żelbetowy Dzien dobry! Czy jesli w projekcie jest strop drewniany to można go zastąpic betonowym. Który jest tanszy jakie to sa mniej więcej koszty? Z gory dziękuję za odpowiedz.
Autor: Odp. Ostatnia:
St. 1 2019-01-21 23:49:25
Projekt MIECZYKOWICE 2 L-6541 - Realizacja Dzień dobry. Parametry domu spełniają kryteria warunków zabudowy na terenie, gdzie zamierzamy rozpocząć budowę. Prosta bryła. Pomieszczenia wydają mi się sensownie i bardzo praktycznie zaplanowane. Ujmujące są stosunkowo niskie koszta realizacji. Bardzo interesuje mnie, czy ktoś z Państwa buduje ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Monika 0
Dodaj nowy temat