Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt DALIN DM-6534 - Zmany Dzień dobry, proszę o wycenę zmian w projekcie: Podniesienie ściany kolanowej do 1.50m Uwzględnienie kominka w salonie Zmiana stropu nad parterem na betonowy Zmniejszenie pokoju na parterze do około 6 -8 m i powiększenie łazienki/kotlowni
Autor: Odp. Ostatnia:
Konrad Kurowski 1 2023-08-29 08:18:04
Projekt DALIN DM-6534 - Zamiana Parteru Witam. Jakiś czas temu kupiłem u Państwa projekt Dalin 2 jednak teraz doszedłem do wniosku, że lepiej pasowałby mi parter z lustrzanego odbicia czyli Dalin . I mam taką prośbę, jest możliwość aby Państwo podesłali mi rzut parteru Dalina na maila. Mail pgraczyk94@gmail.com Z góry bardzo dziękuję ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Graczyk Paweł 1 2022-06-22 08:12:38
Projekt DALIN DM-6534 - zmiany projektu Witam serdecznie, Czy jest możliwość zamiany na parterze miejscami łazienki z garderobą? A na poddaszu zamiany miejscami pokoju nr 3 z łazienką (nr 5) . I wydzielenia z pokoju numer 3 łazienki i garderoby. A w garderobie zrobienie łazienki dla dwóch tych mniejszych pokoi? Pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Kamila Mięsowicz 1 2019-10-17 08:55:53
Projekt DALIN DM-6534 - świetne rozplanowanie Fantastycznie rozplanowany budynek. Zastanawiam się, jak możnaby wykorzystać wnękę pod schodami?
Autor: Odp. Ostatnia:
Jożef 0
Projekt DALIN DM-6534 - Dalin Mam pytanie, jak można usunąc brud z płaskiego daszka nad wejściem? Na szkle widać każdy brud. Czy w grę wchodzi tylko drabina? Trochę wydaje mi się to uciążliwe.
Autor: Odp. Ostatnia:
Żaneta 0
Dodaj nowy temat