Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt Warsztat samochodowy K-66 - wysokosc bramy jak w temacie ?
Autor: Odp. Ostatnia:
piotr 1 2022-07-11 09:05:19
Projekt Warsztat samochodowy K-66 - Koszt inwestycji Witam, Jaki jest szacunkowy koszt inwestycji. Dawniej przy projektach był załączony kosztorys a teraz brak. Mogę prosić o przesłanie?
Autor: Odp. Ostatnia:
Ł.P 1 2022-05-17 08:20:14
Projekt Warsztat samochodowy K-66 - Projekt Warsztat samochodowy Kod: K-66 Witam Jestem zainteresowany zakupem od Państwa w/w projektu warsztatu, mam dwa pytanka , mianowicie czy można powierzchnie warsztatowa wydłużyć o jeszcze jedna pełno wymiarową bramę i dł. samego warsztatu z 10m. do 12-5m metrów ? czy jest to zbyt duża ingerencja w projekt ? Pytanko kolejne jakiej ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Dawid Sudoł 1 2022-03-29 12:04:11
Projekt Warsztat samochodowy K-66 - ZMIANY W PROJEKCIE Dzień dobry, chciałem dopytać ,czy byłaby możliwość zmiany przeznaczenia budynku na usługowo mieszkalny, ponieważ warunki zabudowy są bardzo niewielkie co do wysokości budynku (uslugi 6m , usługowo mieszkalny 9m)? I kont dachu na 35`? dziękuje i jesteśmy w kontakcie, Jarosław Piernicki ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Jarosław Piernicki 1 2022-02-18 08:54:54
Projekt Warsztat samochodowy K-66 - wymiary hali naprwaczej Witam , czy mógłbym uzyskać wymiary użytkowe hali naprawczej. Z grubsza wychodzi mi 9x17 m, czy ewentualnie jest możliwość uzyskania szerokości do 20 m.
Autor: Odp. Ostatnia:
Wiesław 1 2021-01-08 08:24:47
Projekt Warsztat samochodowy K-66 - Rysunki szczegółowe Dzień dobry, Nasz klient prosi o wycenę materiałów H-Blockna budynek wg. Państwa projektu. Czy mogę prosić o przesłanie poglądowych rysunków szczegółowych, w celu przygotowania oferty? Pozdrawiam, Katarzyna Sójka
Autor: Odp. Ostatnia:
Katarzyna Sójka 1 2019-07-26 10:17:57
Projekt Warsztat samochodowy K-66 - ZMIANY WITAM. INTERESUJE MNIE PROJEKT WARSZTATU Z CZĘŚCIĄ BIUROWĄ. POTRZEBUJĘ DOSTOSOWAĆ DO MOŻLIWOŚCI MOJEJ DZIAŁKI. ZMIANA DŁUGOŚCI NA 25m (KOSZTEM CZĘŚCI BIUROWEJ) ORAZ SZEROKOŚCI NA 14m. KĄT DACHU 25 STOPNI. POZDRAWIAM
Autor: Odp. Ostatnia:
MARCIN NEJMAN 1 2019-02-15 08:24:35
Projekt Warsztat samochodowy K-66 - przeszklone fasady Te przeszklone fasady bardzo atrakcyjne, rzeczywiście - zupełnie inny standard niż w przypadku większości polskich warsztatów samochodowych. Czy sprawdzają się przy hałasie, podmuchach z drogi szybkiego ruchu, silnym wietrze? Jak z dostępem ekipy myjącej?
Autor: Odp. Ostatnia:
Zdzisław Syski 0
Dodaj nowy temat