Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt BERTOWO 2 L-6521 - Prysznic+ taras Witam, gdzie Państwo widzicie możliwość zrobienia prysznica? Dolna łazienka jest zbyt mała, a w górnej nie wiem czy zmieści się przez skosy(wanny może w ogóle nie być). Co Państwo możecie zaproponować w temacie umiejscowienia prysznica ? I jeszcze mam pytanie czy można powiększyć taras bez robieni ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Staszek 0
Projekt BERTOWO 2 L-6521 - Prysznic Witam, gdzie Państwo widzicie możliwość zrobienia prysznica? Dolna łazienka jest zbyt mała, a w górnej nie wiem czy zmieści się przez skosy(wanny może w ogóle nie być). Co Państwo możecie zaproponować w temacie umiejscowienia prysznica ?
Autor: Odp. Ostatnia:
Staszek 1 2021-01-18 11:36:18
Projekt BERTOWO 2 L-6521 - Usuniecie sciany miedzu kuchnia a salonem? Witam. Czy jest możliwość usuniecia tego krótkiego odcinka sciany na parterze tej która jest miedzy salonem a kuchnią tak aby otworzyć kuchnię na salon czy jest to odcinek sciany nosnej? Czy jest możliwość usuniecia kominka wraz z kominem ?
Autor: Odp. Ostatnia:
tadek 1 2020-09-28 09:20:30
Projekt BERTOWO 2 L-6521 - Wizualizacja witam, macie jakąś wizualizacje parteru?
Autor: Odp. Ostatnia:
Marek 1 2020-08-17 12:13:08
Projekt BERTOWO 2 L-6521 - Skos w łazience Witam, chciałabym wiedzieć jak duży skos jest w łazience na górze? Na jakiej wysokości się zaczyna i jak daleko sięga? Byłabym wdzięczna za szczegółowy rysunek. Pozdrawiam.
Autor: Odp. Ostatnia:
Honorata Kowalewska 1 2020-07-15 09:53:39
Projekt BERTOWO 2 L-6521 - Ściany fundamentowe Witam.. Proszę powiedzieć czy jest możliwość wybudowania ścian fundamentowych z bloczków, czy trzeba wylać z betonu??
Autor: Odp. Ostatnia:
Paweł 1 2019-05-28 09:13:05
Projekt BERTOWO 2 L-6521 - Zmiana kotła na opalany paliwem stałym Dzień dobry, Czy możliwa jest zmiana kotła jak w temacie? Czy do takiego ogrzewania konieczny jest oddzielny magazyn opału?
Autor: Odp. Ostatnia:
Jakub 1 2019-02-26 21:25:22
Projekt BERTOWO 2 L-6521 - Pytanie o powierzchnie dachu Witam,proszę o odp.jaka sie powierzchnia dachu w Bertowo 2.dziękuję
Autor: Odp. Ostatnia:
Rafał 1 2019-02-25 11:40:34
Projekt BERTOWO 2 L-6521 - zmiana w projekcie Czy można w ramach ceny zmienić okna na poddaszu z tych dużych balkonowych na normalne standardowe oraz czy można zmienić strop na teriva?
Autor: Odp. Ostatnia:
Kryszo 1 2018-11-21 16:09:55
Dodaj nowy temat