Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt BROCHOCINEK DM-6515 - Zestawienie materiałów Witam. Czy do zakupionego projektu dołączone jest zestawienie materiałów budowlanych ?
Autor: Odp. Ostatnia:
Elimanal 1 2022-12-30 14:07:41
Projekt BROCHOCINEK DM-6515 - wentylacja witam, czy jeśli w wybranym projekcie z państwa oferty jest wentylacja grawitacyjna to można ją przerobić na wentylację mechaniczną ? czy potrzebny jest jakiś dodatek do projektu ? czy taka zmiana jest umieszczana w procesie adaptacji projektu ? pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Weronika 1 2021-02-25 08:28:34
Projekt BROCHOCINEK DM-6515 - Projekt domu brochocinek DM 65-15 pokój nad garażem Czy jest możliwość aby w tym projekcie na piętrze przestrzeń nad garażem przeznaczyć na pokój /gabinet etc.?
Autor: Odp. Ostatnia:
Justyna 1 2021-02-01 12:19:24
Projekt BROCHOCINEK DM-6515 - Garaż Czy można kupić projekt bez garażu?
Autor: Odp. Ostatnia:
Tomek 1 2020-10-05 12:27:34
Projekt BROCHOCINEK DM-6515 - wysokość pokojów na piętrze Bardzo ciekawy projekt, bezpretensjonalna bryła, przekonuje mnie \'gabinet\' na parterze i strefa sypialni na piętrze - proszę powiedzieć (nie jestem w stanie doczytać tego z planu), jaka jest wysokość pokojów na piętrach przy ścianach zewnętrznych, biorąc pod uwagę skośny dach?
Autor: Odp. Ostatnia:
Wojciech Stanisław 0
Projekt BROCHOCINEK DM-6515 - Fajny Z katalogu projektów domów KBProjekt ten właśnie podoba mi się najbardziej. Prosta bryła a jednocześnie nowoczesny i ciekawy wygląd tego domu.
Autor: Odp. Ostatnia:
Kuba 0
Dodaj nowy temat