Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt ROPCZYCE DM-6497 - Piwnica Dzień dobry , w jakiej cenie było by podpiwniczenie całego budynku.
Autor: Odp. Ostatnia:
Krakowska Wioletta 1 2022-11-09 13:34:46
Projekt ROPCZYCE DM-6497 - Kotłownia w piwnicy Dzień dobry. Czy istnieje możliwość dodania oddzielnego pomieszczenia w piwnicy na kotłownię, nie zmniejszając pojemności garażu?
Autor: Odp. Ostatnia:
M.Ka 1 2021-08-06 14:19:53
Projekt ROPCZYCE DM-6497 - zmiany do projektu Witam! Proszę o informacje czy możliwe jest w projekcie : 1.Likwidacja antresoli na rzecz stropu (pelne poddasze) 2.Przeniesienie tarasu na elewację ogrodową 3.Wykonie wejścia na poddasze z przedsionka lub innego miejsca ( chodzi o niezależność- dwa pokolenia)
Autor: Odp. Ostatnia:
oldwoj@gmail.com 1 2020-06-08 11:03:29
Projekt ROPCZYCE DM-6497 - Projekt domu ROPCZYCE Kod: DM-6497 Wiam Mam klika pytań dotyczących projektu domu ROPCZYCE (Kod: DM-6497): -czy jes możliwość pełnego podpiwniczenia -czy jest możliwość z długości zmniejszenia (usunąć dwa ostatnie pokoje) -wstawić dwa lub więcej pokojów na poddasze -redukcji wysokości całkwitej (wraz z piwnicą) do 9 metrów-wymó ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Konrad Wieroński 2 2020-05-27 22:31:47
Projekt ROPCZYCE DM-6497 - Budowa Akurat jestem na etapie kończenia piwnicy i jeśli ktoś pobudował będę wdzięczny za pomcne rady
Autor: Odp. Ostatnia:
Dawid 0
Projekt ROPCZYCE DM-6497 - schody Bardzo ciekawy projekt (choć może nie z cytrynową elewacją..). Pytanie o schody, otaczające z dwóch stron garaż. Czy spełniają jakąkolwiek rolę konstrukcyjną - np. umacniają skarpę - czy też udałoby się je bez przeszkód zastąpić bardziej "ekologicznymi", np. ziemno-drewnianymi? ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Stanisław 1 2018-01-24 10:15:32
Projekt ROPCZYCE DM-6497 - podpiwniczenie Bardzo obiecujący projekt. Jak wygląda możliwość częściowego podpiwniczenia?
Autor: Odp. Ostatnia:
Renata 0
Dodaj nowy temat