Forum

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami nt. architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami
Filtruj projekty:
Projekt TUROWICE C DM-6190 C - Zmiana w projekcie Dzień dobry C,y w tym projekcie może być ogrzewanie opałowe ( np: piec na drewno) gdyż tam gdzie ma stać dom nie ma tam gazu w ogóle Odpowiedz proszę przesłać na pawel_czesci@vp.pl Pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Pawel 1 2021-04-19 12:02:16
Projekt TUROWICE C DM-6190 C - koszt budowy orientscyjny koszt budowy
Grażyna 1 2021-04-07 14:18:20
Projekt TUROWICE C DM-6190 C - Ile stali Dziedobry chcial bym zapytac jaka stal i ile potrzeba na dom turowice c. Bo moje projekty sa w starostwie a chcial bym zamowic stal z góry dziekuje
Sylwek 1 2021-03-30 11:11:00
Projekt TUROWICE C DM-6190 C - Dodrukowanie dodatkowej kopii projektu Witam serdecznie, czy istnieje możliwość dokupienia 5 egzemplarza projektu? Jesli tak to w jakiej cenie? Niestety starostwo jeden pochłonęło po sprzeciwie i chcemy mieć jeden w zanadrzu
Wojtek 1 2021-02-08 12:22:02
Projekt TUROWICE C DM-6190 C - Projekt domu TUROWICE C Kod: DM-6190 C Witam, Jestem zainteresowana tym projektem, proszę o przesłanie rysunków szczegółowych parteru i poddasza oraz zestawienia materiałów na adres kaczukm@gmail.com. Z góry dziękuje i pozdrawiam, Marzena Kaczuk
Marzena Kaczuk 2 2020-07-24 09:48:52
Projekt TUROWICE C DM-6190 C - zmiana Dzień dobry .Chciałam zapytac o zmiane konstrukcjio na szkieletowa czy jes możliwośc
Kamila Perlikowska 1 2020-07-09 11:10:49
Projekt TUROWICE C DM-6190 C - komin Witam domek ma aż 4 kominy?wszystkie są konieczne? pozdrawiam Bogdan
Bogdan 0
Projekt TUROWICE C DM-6190 C - projekt domu DM-6190C Witam mam pytanie czy można zamienić mury na pustak suporex 25 plus docieplenie styropianem20 cm,a strop na strop teriva piotrkuliszewski@interia.pl pozdrowienia Piotr Kuliszewski
Piotr Kuliszewski 1 2019-09-04 08:12:03
Projekt TUROWICE C DM-6190 C - styk dachu garażu Jak wygląda styk dachu garażu ze ścianą boczną domu?Czy nie tworzy się tam jakiś gigantyczny mostek termiczny?
Robert Więckowski 0
Projekt TUROWICE C DM-6190 C - Czy ktoś już wybudował ten Dom? Witam, zainteresowany jestem projektem domu Turowice C, i mam ogromną prośbę do osób które już ten dom wybudowały o podesłanie kilku zdjęć tego domu oraz jego wnętrza. Najbardziej jednak chciałbym zobaczyć ten dom na żywo, więc jeśli ktoś byłby tak łaskaw i zechciał swój dom pokazać to również bard ...
Krzysiek 0
Dodaj nowy temat
Ta strona używa cookie. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij