Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt Budynek biurowy K-48 - Rzut parteru Witam, czy jest możliwość obejrzenia szczegółowego rzutu parteru?
Autor: Odp. Ostatnia:
M.M 1 2022-08-23 15:08:15
Projekt Budynek biurowy K-48 - Budynek biurowy K-48 Witam Oferowany projekt jest interesujący , jednak z racji powierzchni działki którą chcę przeznaczyć na budowę obiekt jest nieco za krótki. Ma 20 m a wskazane byłoby ok 25 - 30 m. Lokalizacja działki przy DK1 jest zbyt cenna aby jej w pełni nie wykorzystać. Pytanie ; czy da się coś z tym projekt ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Z.S 1 2021-05-05 08:26:03
Projekt Budynek biurowy K-48 - Projekt budynku Jestem mocno zainteresowany tym projektem. Czy parter budynku można przeznaczyć na gastronomię ? Chciałbym na parterze niewielką restaurację dla około 30 osób. Góra pod wynajem. Proszę o odpowiedź gdyż ciężko znaleźć coś podobnego wśród typowych projektów. Czy ktoś wybudował już ten obiekt ? ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Marian S. 1 2012-12-12 14:02:05
Dodaj nowy temat